25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Umur Kırtasiyeye Teknoloji Çözümü
24 Aralık 2010 Cuma 09:58

Umur Kırtasiye'ye Teknoloji Çözümü

Umur Kırtasiye, mevcut SAP CRM 5.0 sistemini SAP CRM 7.0 versiyonuna yükseltmek için Elsys'i tercih etti.

GamersFirst, Bilgisayar Korsanlarını Yakalattı
Filiz Akdede'ye Yeni Görev
Bulut Bilişim'de Maksimum Güvenlik
Hizmet Verenler Gereko'da Buluşuyor

Türkiye kırtasiye sektörünün lider firmaları arasında yer alan Umur Kırtasiye, SAP CRM değer katmanını basım tarafında genişletme kararı alarak Umur Basım ve Kağıt için CRM projesi başlattı. Umur, CRM yükseltme (upgrade) projesini, önceki işbirlikleri nedeniyle uzmanlığına ve deneyimine güvendiği Elsys danışmanlığında gerçekleştirecek.

Avery, Pilot, Stabilo, Rapid, Schoellershammer, Standardgraph, Uhu, Durable, Umix, Umur Collection, Durable gibi dünya lideri markaları portföyünde bulunduran Umur Kırtasiye, mevcut SAP CRM 5.0 sistemini SAP CRM 7.0 versiyonuna yükselterek iş süreçlerine değer katmaya devam edecek. Elsys uzmanlığıyla kurulacak SAP CRM 7.0 sistemi, işlevsel üstünlükleri, önyüz teknolojisi, kişiselleştirme avantajı ve Outlook entegrasyonu gibi özellikleriyle mevcut CRM satış süreçlerinin performansını ve verimliliğini artıracak.

Umur Basım ve Kağıt SAP CRM projesiyle, satış ekiplerinin etkinliğini azaltan faktörlerin ortadan kaldırılması, eldeki kaynakların en iyi şekilde kullanılarak müşterilere gelir artırıcı pazarlama aktiviteleri gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Proje kapsamında Muhatap Yönetimi, Pazarlama ve Satış Yönetimi, Müşteri Hizmetleri uygulamaları devreye alınacak.

Umur Kırtasiye hakkında
1994 yılında, dünyanın en büyük yapıştırıcı markalarından UHU"nun Türkiye temsilciliğini alarak kırtasiye sektörüne giriş yapan Umur, geçen süre içerisinde, her biri alanında lider uluslararası 12 markayla birlikte kendi yarattığı 3 markayı bünyesine katmış bulunuyor. Sektörün en geniş marka ve ürün portföyüne sahip olan Umur Kırtasiye Grubu, tüketicilere değişik ihtiyaçlara cevap veren 6.000"e yakın ürün çeşidi sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları