10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ülkem İçin Kampanyası Kayseride
11 Haziran 2010 Cuma 10:11

Ülkem İçin Kampanyası Kayseri'de

Koç Holding'in 'Ülkem İçin' projesi kapsamında başlattığı kampanyaya Kayseri'de Ülkem İçin Elçisi Kamil Başkal önderliğinde Koç Topluluğu bayileri ve çalışanları da destek veriyor.

Kurucusu Vehbi Koç"un "Ülkem varsa ben de varım" sözünden yola çıkarak 2006 yılında "Ülkem İçin" projesini başlatan Koç Holding, projede 2010 yılı uygulaması olarak Türk Kızılayı işbirliğinde "Ülkem için Kan Veriyorum" kampanyasını hayata geçiriyor.

Kampanya, kan bağışının önemi ile ilgili farkındalık yaratarak gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bağışçısı sayısının artmasını amaçlıyor. Sene boyunca tüm Koç Topluluğu şirketlerinin genel müdürlükleri ve tesislerindeki çalışanları ve bayileri öncülüğünde 81 ilde düzenlenecek olan kampanyaların Kayseri ayağının ikinci kampanyası Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Y. Koç, Kayseri Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın ve Kızılay yetkililerinin katılımıyla Opet İstasyonu Başkal Petrol"de gerçekleştirildi.

Sorumlu vatandaşlık bilinci önem kazanıyor
Etkinlikte konuşan Ali Y. Koç, ""21. Yüzyılın sorunlarını çözebilmek için 20. Yüzyılın yöntemleri yeterli değil. Sadece çek verip, geri çekilmenin sorunları çözmediği görüldü. Bu yüzden sorumlu vatandaşlık bilinci önem kazanıyor" dedi. "Ülkem İçin" projesi ile geniş tabana yayılan, kamuoyunda farkındalık yaratmayı hedefleyen projeler yürüttüklerini söyleyen Koç; "Bu yıl "Ülkem İçin" projesi kapsamında gerçekleştirilen "Kan Bağışı" etkinliğinin ilk haftasında elde edilen netice hepimizi heyecanlandırdı ve memnun etti. Etkinliğimiz ile kan bağışının insan hayatı için önemi konusunda farkındalık yaratarak, gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bağışçısı sayısının artmasını amaçlıyoruz. Bunu ilk olarak kendi içimizde çalışanlarımızla başlattık. Buradan çalışanlarımızın ailelerine, yakınlarına doğru gönüllülüğü yaygınlaştırmak için çalışıyoruz. Gönüllü kan bağışı için her bir kişinin diğerini ikna etmesiyle müthiş bir sinerji yakalanacağını düşünüyorum" dedi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları