23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UFS Çalışanları Sokakları İstila Etti
12 Haziran 2008 Perşembe 11:22

UFS Çalışanları Sokakları İstila Etti

65 ülkedeki Unilever Foodsolutions çalışanları 10 Haziran'da aynı anda harekete geçerek sokakları istila etti.

Türkiye"de ev dışı gıda sektörünün* lideri olan UFS, 10 Haziran"da Sokakları İstilâ projesini çalışanlarıyla hayata geçirdi. Projeye dünyada 65 ülkeden, ülke genel müdürleri, üretim, satış, pazarlama, insan kaynakları, finans ve tedarik zinciri gibi şirketin tüm departmanlarından oluşan 10 bin UFS çalışanı katıldı. Türkiye"den ise 102 kişinin katıldığı proje dahilinde, Tekirdağ"dan Malatya"ya, Gaziantep"ten Manisa"ya 20 şehirdeki UFS müşterileri ve iş ortaklarıyla bir araya gelindi.

UFS Türkiye Genel Müdürü Serhat Ünsal"dan krem brüle şov

Sabah erken saatte UFS Türkiye Genel Müdürü Serhat Ünsal"ın açılış konuşmasıyla başlayan Sokakları İstilâ, UFS çalışanlarının, müşterilerinin mutfaklarını ziyaretleriyle devam etti. Proje kapsamında, UFS"nin tüm departmanları ve müşterileri bir araya gelerek kalite-zaman anlamında pratik çözümleri konuştu ve sektöre ilişkin değerlendirmelerini paylaştı. UFS"nin yemek çözümleri sunan ürünlerinin de gösterildiği proje kapsamında, ürünler müşterilerin mutfaklarında ekipler tarafından hazırlandı ve ürün tadımı yapılarak şeflere sunuldu. Sokakları İstilâ ile müşterileri ve iş ortaklarıyla sohbet etme fırsatı da bulan farklı departmanlardaki UFS ekiplerinin, bugüne özel hazırladıkları yemek gösterileri de renkli görüntüler oluşturdu. UFS Genel Müdürü Serhat Ünsal"ın da mutfağa girerek, krem brüle hazırladığı proje, UFS"nin geçtiğimiz günlerde şeflere özel bir bilgi merkezi olarak hayata geçirdiği CHEF"INN"de son buldu. Kendileri için yemekler hazırlayan ekipler, günün yorgunluğunu CHEF"INN"de attı.

*Gıda ürünlerinin endüstriyel boyutta satış ve dağıtımı. İnsanların evleri dışında zaman geçirdikleri otel, cafe, yemek şirketleri, okul, yurt, kurum yemekhaneleri, askeri tesisler vb. gibi toplu yemek yenilen yerlerdeki tüketime hizmet eden sektör.

UFS Türkiye"de aralarında Starbucks, McDonalds, Burger King, Sodexho, Sofra ve Sardunya gibi zincirlerin de bulunduğu 15.000 müşteriye hizmet veriyor. Küresel pazarın yanısıra Türkiye"de de 5 yıldır sektör lideri olan UFS, pazarlamadan satışa, yeni ürün geliştirmeden üretim politikasına kadar her alanda uyguladığı planlı stratejilerle 2007 yılında Avrupa Büyüme Şampiyonu oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları