18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UBCCEden Şanlıurfada İş Forumu
20 Ekim 2008 Pazartesi 14:11

UBCCE'den Şanlıurfa'da İş Forumu

TÜSİAD'ın başkanlığını yürüttüğü UBCCE'nin II. İş Forumu, 22 Ekim 2008 tarihinde Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) kuruluşuna öncülük ettiği ve halen başkanlığını yürüttüğü UBCCE"nin (Karadeniz ve Hazar Denizi Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonları Uluslararası Birliği), II. İş Forumu, 22 Ekim 2008 tarihinde Şanlıurfa"da gerçekleştirilecek.

TÜSİAD başkanlığında düzenlenecek olan Forum"a, GAP Bölge Kalkınma İdaresi ev sahipliği yapacak. Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye"nin yatırım olanaklarını uluslararası platformda tanıtmayı amaçlayan Forum"un açılış konuşmaları Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, TÜSİAD ve UBCCE Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, TİSK Başkanı Tuğrul Kudatgobilik, TÜRKONFED Başkanı Celal Beysel ve DOGÜNSİFED Başkanı Tarkan Kadooğlu tarafından yapılacak.

Forumun ilk oturumunda Türkiye"ye ve GAP Bölgesi"ne yatırım konusu ele alınacak. İkinci oturumda ise GAP Bölgesi"ndeki iyi uygulama örnekleri incelenecek. Forumun ardından yerli ve yabancı yatırımcılar ile birlikte GAP Bölgesi yatırımlarına inceleme gezisi düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl Azerbaycan"da ilki gerçekleştirilen UBCCE İş Forumu"na, bu sene de Karadeniz ve Hazar İş Dünyası temsilcileri ve Türkiye"nin yatırım olanaklarıyla ilgilenen uluslararası kuruluşlardan yoğun katılım beklenmektedir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları