25 Haziran 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜYİDden Yatırımcı İlişkileri semineri
14 Mart 2011 Pazartesi 12:35

TÜYİD'den Yatırımcı İlişkileri semineri

İMKB ve The Bank of New York Mellon işbirliğiyle TÜYİK tarafından Yatırım İlişkileri Semineri düzenlendi.

Yatırımcı İlişkileri Derneği"nin İMKB ve The Bank of New York Mellon işbirliğiyle gerçekleştireceği ücretsiz seminerde, yatırımcı tabanını çeşitlendirme teknikleri hem şirketler hem de finansal analistler açısından ele alınacak.

Yatırımcı İlişkileri Seminerlerinin dördüncüsü olan etkinlik, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkanı Hüseyin Erkan, Tüyid Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Çalışma Grubu Başkanı (Doğan Holding Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı) Özge Bulut Maraşlı ve The Bank of New York Mellon ADRs Orta Doğu Bölge Müdürü (Managing Director and Head of MEA) Mahmoud Salem"in açılış konuşmalarıyla başlayacak.
Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD), İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ve The Bank of New York Mellon (BNY Mellon) işbirliğiyle, Yeni Yatırımcı Havuzları - Yatırımcı Tabanının Çeşitlenmesi İçin Araç ve Teknikler (Unlocking New Pools of Investment - Tools and Techniques for Diversifying your Investor Base) konulu seminer 15 Mart 2011 Salı günü İMKB İstinye Binası"nda gerçekleşecek. Yatırımcı İlişkileri Seminerler serisinin dördüncüsü olan etkinlikte katılımcılardan ücret alınmayacak.

Yatırımcı tabanını çeşitlendirme tekniklerinin hem şirketler hem de finansal analistler açısından ele alınacağı seminerde, farklı alanlarda yeni yatırımcılara ulaşmanın yolları uzmanlar tarafından aktarılacak. Seminere İMKB Başkanı Hüseyin Erkan"ın yanı sıra The Bank of New York Mellon ADRs Orta Doğu Bölge Müdürü (Managing Director and Head of MEA) Mahmoud Salem"de konuşmacı olarak katılacak.

Seminere katılacak diğer konuşmacılar ise; BNY Mellon Londra Global Yatırımcı İlişkileri Danismanlık Bolumu Başkanı (Head, Global IR Advisory Team London, BNY Mellon ADRs) Nadja Schliebener, Coca-Cola Mali İşler Müdürü Orhun Köstem, Turkcell Yatırımcı İlişkileri Daire Başkanı Nihat Narin, Türkiye Halk Bankası Finansal Kurumlar ve Yatırımcı İlişkileri Daire Başkanı Hakan Atilla, Yazıcılar Holding Kurumsal Yönetim ve Yatırımcı İlişkileri Koordinatör Yardımcısı İrem Çalışkan Dursun, Split Rock Partners kurucularından (founders) Keith Russell, Makinson Cowell Şirket Ortağı (partner) Peter Kirkow ve Thomson Reuters , Yatırımcı Hedeflemesi Global Başkanı (Global Head - Investor Targeting) James Tickner.

TÜYİD üyelerinin yanı sıra dışardan katılımcılara da açık olan seminere katılım ve detaylı bilgi, TUYİD Dernek Merkezi 0212 278 30 88 telefon numarasından ve www.tuyid.org.tr adresinden edinilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları