25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜSİADdan Power MEMSe Ödül
27 Mayıs 2011 Cuma 11:45

TÜSİAD'dan Power MEMS'e Ödül

TÜSİAD'ın Bu Gençlikte İş Var projesi kapsamında gerçekleştirilen İyi İş Fikirleri Yarışması'nda Power MEMS Grubu birincilik ödülü aldı.

TÜSİAD"ın girişimciliği geliştirmek ve genç işsizliğini azaltmak amacıyla başlattığı Bu Gençlikte İŞ Var Projesi kapsamında düzenlenen iş fikri yarışması sonuçlandı. Kazanan projeler ve öğrenci grupları 24 Mayıs 2011 Salı günü Ankara"da TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner"in açılış konuşmasını yaptığı törenle açıklandı.

Dünyanın en iyi hazır ve sanal ofis çözümlerini üreten Servcorp da, TÜSİAD"ın katkılarıyla, Bu Gençlikte İş Var Projesi kapsamında İyi İş Fikirleri Yarışması"nda ödül alan gençlere ilk ofislerini hediye etti.

TÜSİAD jürisinin belirlediği İyi İş Fikirleri Yarışması"nda birinci seçilen Serol Türkyılmaz ve Levent Beker"in yer aldığı Power MEMS Gurubu, Servcorp tarafından 1 yıl süreyle Platinum sanal ofis kullanım hakkı kazandı.

Yarışmada ikincilik kazanan Bilkent Üniversitesi"nden Mustafa Kemal İşen ve İrem Özcan"dan oluşan Deli Yalıtkanlar Gurubu da Servcorp tarafından 6 ay süreyle Platinum sanal ofis kullanımı ödülü sunuldu. Genç iş adamları iş hayatına, Servcorp"un çok dil bilen profesyonel asistan, 1. sınıf toplantı salonu kullanımı, 1. sınıf ofis kullanımı, video konferans desteği ile adım atacak.

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var Projesi Koordinatörü Metin Akman, ödül töreninde yaptığı konuşmada "Sadece iyi fikrin yetmediğinin, doğru yatırımların ve tercihlerinin de önemli olduğunu" vurgularken, Servcorp"a da Türkiye"ye başarılı öğrencilerin iş hayatına başlamasında sunduğu katkıdan ötürü teşekkürlerini ileti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları