17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜSİADdan İş Dünyasında Kadın Semineri
27 Kasım 2007 Salı 14:57

TÜSİAD'dan İş Dünyasında Kadın Semineri

TÜSİAD, 30 Kasım 2007 Cuma günü, İş Dünyasında Kadın: Klişeleri Bir Kenara Bırakalım başlıklı bir seminer düzenleyecek.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), 30 Kasım 2007 Cuma günü, İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de İş Dünyasında Kadın: Klişeleri Bir Kenara Bırakalım başlıklı bir seminer düzenleyecek.

Sürekli bir değişim içinde olan iş dünyasının, sürdürülebilir rekabeti yakalamasında kadın yöneticilerin etkilerinin ele alınacağı seminerin açılış konuşmaları, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Boyner ile PepsiCo International Güney Asya, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (SAMEA) Başkanı Saad Abdul-Latif tarafından gerçekleştirilecek.

İki panelden oluşacak seminerde oturum başkanlığı TÜSİAD Eğitim Çalışma Grubu Başkanı, Doğan Yayın Holding Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı ve Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı Nuri Çolakoğlu tarafından gerçekleştirilecek.

Seminerin, 21. Yüzyılda Kadınlar Şirketlerin Rekabet Gücünü Nasıl Değiştiriyor? başlıklı ilk panelinde PricewaterhouseCoopers Türkiye Başkanı Cansen Başaran Symes, HP Türkiye Genel Müdürü Şahin Tulga ile General Elektrik Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kürşat Özkan konuşmacı olarak yer alacak. Kadınlar İş Dünyasını Nasıl Şekillendiriyor? başlıklı ikinci panelde ise, PepsiCo International Doğu Akdeniz İş Birimi Genel Müdürü Ümran Beba, Avivasa Genel Müdürü Meral Ak Egemen ve Karuna Yönetim Danışmanlığı Kurucu Ortağı Bahar Kayserilioğlu birer konuşma gerçekleştirecek.

Tarih : 30 Kasım 2007
Saat : 08:30- 13:30
Yer : Ceylan Intercontinental Oteli, Anadolu Salonu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları