26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜSİAD Parti Liderleri İle Buluşuyor
16 Mart 2011 Çarşamba 15:53

TÜSİAD Parti Liderleri İle Buluşuyor

TÜSİAD genel seçim öncesinde düzenleyeceği toplantılarda siyasi parti liderleri ile bir araya geliyor.

2011 yılı milletvekili genel seçimi öncesinde düzenlenecek Siyasi Parti Genel Başkanları ile Toplantı Dizisi kapsamında ilk olarak 24 Mart 2011 tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir toplantı gerçekleşecek.

TÜSİAD, milletvekili genel seçiminin gerçekleşeceği 12 Haziran 2011 tarihi öncesinde, siyasi partilerin genel başkanlarını ağırlayacak. Toplantılar kapsamında siyasi partilerin plan, program, hedef ve politikaları hakkında bilgi edinilecek ve iş dünyası ile siyasi partilerin bu çerçevede görüş alışverişinde bulunması sağlanacak. Toplantılar kapsamında ayrıca, TÜSİAD tarafından hazırlanan, iş dünyasının yeni döneme ilişkin beklentilerini içeren ve önümüzdeki günlerde siyasi partilere ve kamuoyuna sunulacak olan kapsamlı ve güncel bir rapor da ele alınacak.

Siyasi Parti Genel Başkanları ile Toplantı Dizisi"nin ilki, 24 Mart 2011 Perşembe günü saat 14:00"de, Sabancı Center-Toplantı Salonu"nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu"nun ve parti yöneticilerinin katılımıyla düzenlenecek. Toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi"nin programı TÜSİAD üyeleriyle paylaşılacak ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Toplantıya, TÜSİAD üyelerinin yanısıra Türk Girişim ve İşdünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) üyeleri davetli olarak katılacak.

TÜSİAD"ın Siyasi Parti Genel Başkanları ile Toplantı Dizisi, önümüzdeki günlerde Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Başkanları ve yöneticileri ile devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları