24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜSİAD Heyeti Madridde
26 Eylül 2007 Çarşamba 09:46

TÜSİAD Heyeti Madrid'de

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ başkanlığındaki TÜSİAD heyeti, AB başkentlerinde yürüttüğü bilgilendirme faaliyetleri kapsamında bugün Madrid’de.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Kasım ayında açıklanacak Avrupa Komisyonu Türkiye İlerleme Raporu öncesinde AB başkentlerinde yürüttüğü bilgilendirme faaliyetlerini 26 Eylül 2007 tarihinde Madrid’de sürdürecek.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ başkanlığındaki TÜSİAD heyeti, Madrid’deki temaslar kapsamında, İspanya Kralı Juan Carlos tarafından kabul edilecek. İspanya Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi ve Maliye Bakanı Pedro Solbes ve İspanya AB ile İlişkilerden Sorumlu Devlet Sekreteri Alberto Navarro ile birer görüşme gerçekleştirecek olan heyet, İspanya özel sektörünün temsil kuruluşu İspanyol İşverenler Örgütü Konfederasyonu (CEOE) temsilcileri ile de bir araya gelecek. TÜSİAD gibi Avrupa Özel Sektör Konfederasyonu (BUSINESSEUROPE) üyesi olan CEOE yıllardır Türkiye’nin AB üyeliğine açık destek veriyor.

Heyetin Madrid temaslarına, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ’ın yanısıra TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Pekin Baran ve Ümit Boyner, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Akgerman, Ali Kibar, Haluk Dinçer, TÜSİAD Avrupa Birliği Temsilcisi Bahadır Kaleağası, TÜSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Hale Hatipoğlu, TÜSİAD Basın Sorumlusu Başak Solmaz ile Dış Politika Danışmanı Soli Özel katılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları