26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜSİAD Çalışma Grubu Kazakistanda
05 Eylül 2008 Cuma 09:28

TÜSİAD Çalışma Grubu Kazakistan'da

TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu, Kazakistan'ı ziyaret ederek, Kazenergy'nin düzenlediği 3. Avrasya Enerji Forumu'na katılacak.

TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu, 4-5 Eylül 2008 tarihinde Kazakistan"ı ziyaret ederek, Kazenergy'nin (Kazakistan Petrol Gaz ve Enerji Sektörü Organizasyonları Derneği) Astana"da düzenlediği 3. Avrasya Enerji Forumu'na katılacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler"in konuşmacı olarak yer alacağı Forum"a, BOTAŞ Genel Müdürü Hüseyin Saltuk Düzyol, TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal ve TETAŞ Genel Müdürü Hacı Duran Gökkaya da katılacak.

TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkanı Ahmet Cemal Dördüncü"nün başkanlığındaki TÜSİAD heyeti ayrıca, Kazakistan"da üst düzey yetkililer ile temaslarda bulunacak. Bu kapsamda heyet, Kazakistan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sauat Mynbayev, Sanayi ve Ticaret Bakanı Vladimir Shkolnik, KazMuniaGas Başkanı Kairgeldy Kabyldin ve KazEnergy Başkanı Timur Kulibayev ile görüşmeler gerçekleştirecek.

3. Avrasya Enerji Forumu"nu düzenleyen Kazenergy, TÜSİAD'ın başkanlığını yürüttüğü UBCCE'nin (Karadeniz ve Hazar Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonları Uluslararası Birliği) Kazakistan"daki üyesi. Forum"a TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu"nun yanısıra, UBCCE"den de katılım olacak.

(A1Haber)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları