19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TurkNetten KOBİlere Hesaplı Çözümler
05 Şubat 2012 Pazar 17:56

TurkNet'ten KOBİ'lere Hesaplı Çözümler

TurkNet müşterisi KOBİ’ler, TurkNet’in Kurumsal Destek Hattı’nı arayarak yaşadıkları sorunları anında çözüme kavuşturuyor ve böylece iş süreçlerinde aksama yaşamıyorlar.

Türkiye’nin en güçlü yeni nesil telekom operatörü TurkNet’in sunduğu bilişim çözümleri ile KOBİ’ler güvenli, hesaplı ve 7 gün 24 saat teknik destek avantajına sahip teknolojik altyapılara kavuşuyor. TurkNet’in KOBİ’lere özel sunduğu hesaplı çözümler yeni Türk Ticaret Kanunu’nun tüm şirketlere internet sitesi kurma zorunluluğu getirmesiyle gündeme gelen yatırım maliyetlerinin de en düşük seviyede kalmasını sağlıyor.

Gerçek hız performansı için TurkNet Metro Ethernet hizmeti
TurkNet’in Metro Ethernet olarak adlandırılan simetrik erişim hizmeti, özellikle dosya indirmenin yanında çok yüklü dosya gönderimi yapan firmalara büyük avantaj sağlıyor. ADSL hizmeti verilen hatlarda upload (veri yükleme) miktarı download (veri indirme) miktarına etki ediyor ve ADSL hatlarda upload en yüksek seviyeye çıktığında download en düşük seviyeye iniyor. Metro Ethernet hatlarında download (veri indirme) - upload ( veri gönderme ) birbirinden bağımsız çalışıyor. Böylece bir kullanıcı en yüksek seviyede veri indirdiğinde diğer kullanıcının veri yükleme hızı düşmüyor. TurkNet Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü Cem Çelebiler, “TurkNet, yaptığı fiber yatırımlar sayesinde Türkiye genelinde maliyet açısından son derece uygun Metro Ethernet hizmeti sunuyor. Böylece eskiden çok büyük kurumların elde edebildiği bant genişliği ve kapasiteye tüm şirketler sahip olabiliyor” diyor.

TurkNet barındırma hizmetleri
İnternet sitesi kendini tanıtmak ve dünya rekabetinde pazarlamak isteyen şirketler için büyük bir araç. Yeni Türk Ticaret Kanunu ile tüm şirketlerin kendi internet sitesine sahip olma zorunluluğu bulunuyor. TurkNet web sitesi kuran şirketlerin, web sitelerini barındırma ihtiyaçlarını karşılamak üzere son derece hesaplı Ticar@ Web Paketi’ni çıkarmış bulunuyor. Böylelikle şirketler 35,56 TL + KDV’den başlayan çok uygun fiyatlarla yıllık web sitesi barındırma (hosting) ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.


En çok konuşulan yönlerde ortalama yüzde 30 tasarruf oranına sahip TurkNet sabit telefon hizmeti
İnternet erişimi ile birlikte telefon kullanımı da KOBİ’lerin kaçınılmaz bir aracı olarak öne çıkıyor. Şirketler hem müşterileriyle iletişim kurarken hem de ürün ve hizmetlerini takip ederken telefon hizmetlerinden yararlanıyorlar. İstatistikler her ay ve her yıl haberleşmenin dakika bazında arttığını ortaya koyuyor. Bu da faturaların şişmesi anlamına geliyor. Bunu önlemek ve daha hesaplı görüşebilmek için rekabeti iyi kullanmak ve en iyi kampanyalardan yararlanmak gerekiyor. TurkNet’in mevcut seviyelere kıyasla en çok konuşulan yönlerde ortalama yüzde 30’a, tüm yönler dikkate alındığında yüzde 57’ye kadar daha avantajlı sabit telefon hizmeti şirketlerin iletişim maliyetlerini azaltıyor.

Kurumlara özel online arayüz ve destek hattı!
Şirketler için alınan hizmetin fiyatının yanında hizmetin sürekliliği ve sorun çözümündeki hız da büyük önem taşıyor. TurkNet, hizmet alan tüm kurumların, cco.turk.net/ adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaptıkları online ortamda faturalarını ve hizmet ayrıntılarını görmelerine, bilgi güncelleme, fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme gibi birçok işlemi yapmalarına olanak tanıyor. Şirket yöneticileri telefon kullanımı detayları sayesinde şirket çalışanlarının en çok nereleri aradığını ve şehiriçi-şehirlerarası-gsm-uluslararası aramaların dağılımının nasıl olduğunu analiz edilebiliyor. TurkNet’in kurumsal müşterilerine özel 0212 355 17 17 numaralı bir Kurumsal Destek Hattı da bulunuyor. Bu hattı arayan kurumlar, soruları ve yaşadıkları sorunların çözümleri ile ilgili olarak uzman mühendislerle görüşebiliyor, sorunlarının anında çözüme kavuşmasının avantajını yaşıyor.

Daha fazla KOBİ’ye ulaşma hedefi
TurkNet halihazırda 30.000’e yakın KOBİ’ye hizmet veriyor. TurkNet mevcut ürün portföyü sayesinde faaliyet alanları ve sektörleri fark etmeksizin küçük-büyük her ölçekteki kurumun telekom ihtiyaçlarını en uygun ve esnek çözümlerle karşılayabiliyor.

2011 yılında TurkNet’in sunduğu hizmetlerden en çok yararlanan sektör yoğun ihracat ve ithalat trafiğinin olduğu tekstil sektörü oldu. Tekstil sektörünü sırasıyla, gıda, sağlık, inşaat, eğitim, otomotiv ve turizm takip etti. TurkNet kurumların telekom ihtiyaçları için tek temas noktası haline gelmeyi, agresif kampanyaları ve ekonomik paket tarifleri ile 2012 yılında çok daha fazla KOBİ’ye hizmet vermeyi hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları