27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkey Executive Call Center Meetings
27 Aralık 2007 Perşembe 15:02

Turkey Executive Call Center Meetings

IMI Conferences, Turkey Executive Call Center Meetings toplantılarının ilkini 2008 yılında başlatıyor.

Çağrı Merkezlerinin gelişimi için dünyadaki sektörel yeniliklerin takip edilmesi, sektörel çalışmaların doğrudan gözlemlenmesi, birebir ilişki yoluyla tecrübe edinilmesi gerekir. Bu amaçla İMİ Conferences, sektörün seçkin yöneticilerine dünyanın en önemli çağrı merkezlerinden Etisalat ve Dubai Outsource Zone'u gezme ayrıcalığını sunuyor.

IMI Conferences, Turkey Executive Call Center Meetings toplantılarının ilkini 2008 yılında başlatıyor. Yılda bir kez yapılacak ve çağrı merkezi yöneticilerinin, dünyadaki diğer çağrı merkezlerini ziyaretini kapsayan bu etkinliğin ilki 29 Mart - 1 Nisan 2008 tarihleri arasında, dünyanın yeni cazibe merkezi Dubai'de gerçekleşecek. Program çerçevesinde katılımcılar, dünyanın en önemli çağrı merkezlerinden Etisalat ve Dubai Outsource Zone'u gezme ayrıcalığını yaşayacaklar. Aynı zamanda bu etkinlik, çağrı merkezi sektörünün önde gelen temsilcilerine dünyadaki yenilikleri takip etme ve sektöre yönelik tecrübe paylaşımı imkânı sağlayacak.

IMI Conferences, çağrı merkezi sektörünün küresel standartlarda gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği Turkey Executive Call Center Meetings kapsamında, sektör temsilcilerini farklı ülkelerdeki önemli çağrı merkezlerinde buluşturmaya ve sektördeki yeni trenleri takip eden önemli çağrı merkezlerinin başarı sırlarını yerinde görme fırsatı sunmaya devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları