29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcelllilere Yurtdışında %40 İndirim
25 Nisan 2011 Pazartesi 10:56

Turkcell'lilere Yurtdışında %40 İndirim

Turkcell yurtdışında hem konuşma hem internet tarife fiyatlarında yüzde 40'a varan indirim sağlayacak yeni bir dönem başlatıyor.

Turkcell yurtdışında hem konuşma hem internet tarife fiyatlarında yeni bir dönem başlatıyor. Turkcell"liler bundan böyle yeni avantaj paketleriyle yurtdışında 15 TL"den başlayan çok uygun fiyatlarla konuşacak, 19 TL"den başlayan internet paketleriyle de mobil hayatın keyfini çıkartmaya devam edecek.

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, yurtdışında konuşma tarife ücretlerinde %40, internet tarife ücretlerinde %38 indirim yaptı. Yurtdışında iletişimi müşterileri için bir ayrıcalığa dönüştüren Turkcell, yurt dışına seyahat edenleri sevindirecek yeni avantajlı yurt dışı ses ve internet paketleri sunuyor. Turkcell"liler, kısa ya da uzun seyahatlere uygun farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veren günlük ve aylık yeni yurt dışı avantaj paketleriyle çok daha fazla iletişim özgürlüğüne sahip oluyor.

Bundan böyle bireysel, kurumsal, faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm Turkcell müşterileri, yurtiçi tarifelerinden bağımsız olarak, Avrupa, ABD ve Rusya seyahatlerinde ihtiyaçlarına en uygun paketi seçerek 15 TL"den başlayan fiyatlara konuşabilecek. Tüm ses paketlerindeki dakikalar arama ya da aranma olarak istenildiği şekilde kullanılabiliyor. Paketlerdeki dakikalar sadece yurtdışından Türkiye yönüne yapılan görüşmelerde değil, tüm dünya ile yapılan görüşmelerde geçerli. Üstelik paket dakikaları biterse dakikası sadece 99 kuruştan konuşmaya devam edilebiliyor.
Paketlerden yararlanmak için her ay sabit ücret ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Yurtdışına çıkmadan önce ücretsiz bir kısa mesajla veya Turkcell Çağrı Merkezi ve Turkcell İletişim Merkezleri"ne ulaşarak, yurtdışındayken de kısa mesaj göndererek veya Turkcell Çağrı Merkezi"ni arayarak yurtdışı paketi alınabiliyor. Bunun yanında
Turkcell, yurtdışına çıkan müşterilerini, telefonlarını açar açmaz bulundukları ülkede geçerli tarife ve paketlerle ilgili ücretsiz bir mesajla bilgilendiriyor.

Turkcell müşterileri, 19 TL"den başlayan fiyatlarla 20 MB"dan 100 MB"a kadar farklı günlük ve aylık paketlerden dilediğini seçerek yurtdışında da rahatça internet kullanabiliyor. Üstelik paket bitince yapılan kullanımlar, kademeli ücretlendirme sayesinde 2 TL/MB"ye kadar düşüyor.

Turkcell Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, yeni paketleriyle yurt dışına çıkan herkese iletişim rahatlığı sağladıklarını vurgulayarak şunları söyledi: "Yeni ses ve internet paketlerimiz sayesinde artık yurt dışında telefonla konuşanlar kuruş, internetini cebinde yurt dışına taşımak isteyenler kilobayt hesabı yapmak zorunda kalmıyor. Müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yurtdışı iletişimde fiyatlarımızı daha da avantajlı hale getirmek yönünde çok önemli bir adım attık. Farklı müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok çeşitli seçenekte paketlerle adresliyoruz. Müşterilerimize yurt dışında hem konuşurken, hem de internete girerken çok uygun fiyata kullanabilecekleri yeni avantajlı paketler sunuyoruz. Turkcell"lileri yurtdışındayken, tek bir operatör ile kısıtlamıyor, hangi operatörü seçerlerse seçsinler, fiyat farkı yansıtmaksızın sadece Türkiye ile değil tüm dünya ile bağlantılarını uygun fiyatlara sağlıyoruz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları