24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcelle İki Yeni Ödül
10 Haziran 2010 Perşembe 10:51

Turkcell'e İki Yeni Ödül

Turkcell, "Çok İyi Bir Fikrim Var!" ve "Turkcell Gönüllüleri" programlarıyla, ABD merkezli E2E İletişim Ödülleri'nde iki ayrı kategoride ödüle layık bulundu.

Dünya çapında yalnızca şirket içi iletişim alanına odaklanan tek ödül programı E2E İletişim Ödülleri"ni kazananlar belli oldu. 13 ayrı kategoride verilen E2E İletişim Ödülleri"ne bu yıl Turkcell iki kategoride birden layık görüldü.

Ödül almaya hak kazananlar, mayıs ayında Chicago"da gerçekleştirilen "Çalışan Bağlılığı, Sosyal Medya ve İnsan Kaynakları" Konferansı"nda açıklandı. Turkcell, "En Stratejik Çalışan İletişimi Programı" kategorisinde "Çok İyi Bir Fikrim Var!" ve "Çalışanların Oluşturduğu En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi" kategorisinde ise "Turkcell Gönüllüleri -Hayat Ormanı Derneği" programları ile ödül kazandı.

Turkcell İç İletişim Bölüm Başkanı Yusuf Özer, yaptığı açıklamada, ödül kazandıkları her iki programın da tamamen Turkcell çalışanları tarafından hazırlandığını söyleyerek, dünya çapında önemli bir organizasyondan iki ayrı ödül almaktan ötürü gurur duyduklarını belirtti. Yusuf Özer, "Çok İyi Bir Fikrim Var ile çalışanlarımız süreç iyileştirme, müşteri memnuniyetini artıracak servis ve ürünler geliştirme gibi kendi ana sorumluluğu dışında kalan alanlarda fikir üretiyor, bu fikirler değerlendiriliyor ve böylece her çalışanımız yönetimde söz sahibi olduğunu hissediyor. Turkcell Gönüllüleri ise bugüne dek gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle daima göğsümüzü kabarttılar. İki platformda da ödüle layık görülmemiz, iç iletişim alanındaki farkımızı ortaya koyuyor. E2E İletişim Ödülleri"ne Türkiye"den layık görülen tek şirket olmamız ve dünya devlerini geride bırakarak iki ayrı ödül birden kazanmamız gurur verici. Tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.

E2E İletişim Ödüllleri"nde farklı kategorilerde ödül kazanan diğer şirketler arasında Pepsi, Cisco Systems ve Walmart gibi dünya devleri bulunuyor.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları