24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden Kuyumculara Özel
17 Ağustos 2009 Pazartesi 15:03

Turkcell'den Kuyumculara Özel

www.altinmesaj.com adresinden binlerce müşterisine aynı anda SMS ya da MMS ile ürün ve kampanyalarını tanıtan kuyumculara, Turkcell 250 MMS ya da SMS hediye ediyor.

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell"in, iş ortağı Hermes"le birlikte hazırladığı www.altinmesaj.com web sitesi, kuyumculara özel fırsatlar sunuyor.

www.altinmesaj.com web sitesi, kuyumcuların müşterilerine ürünlerini ve kampanyalarını MMS yoluyla, yani görselleriyle birlikte tanıtmalarını; dilerlerse SMS ile kampanyalarını duyurmalarını sağlıyor. Kuyumcular mesajlarını aynı anda binlerce müşteriye; diledikleri tarihte ve kişiselleştirerek firma ismiyle birlikte gönderebiliyor.

Turkcell"in bu hizmetinden Turkcell kurumsal müşterileri ya da Toplu SMS taahhütnamesi imzalayanlar yararlanabiliyor. Turkcell, siteye üye olan kuyumculara 250 MMS ya da 250 SMS hediye ediyor.

www.altinmesaj.com web sitesine; sitede mevcut olan formu doldurarak, e-mail atarak, telefon ederek ya da Hermes ofislerinden birini ziyaret ederek üye olabilirsiniz.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları