04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden İş Ortaklarına Ödül
14 Şubat 2011 Pazartesi 15:30

Turkcell'den İş Ortaklarına Ödül

Turkcell öncü ve yenilikçi iş ortaklarını ödüllendiriyor.

Türkiye"nin en köklü ve etkin iş ekosistemlerinden biri olan Turkcell Partner Program, en başarılı ürün ve servisleri geliştiren iş ortaklarına 9 kategoride ödül dağıtacak. Tüm Turkcell İş Ortaklarına açık olan 2011 ödülleri için başvurular başladı. Her kategoride jüriden en fazla puan alarak birinci olan iş ortakları Partners Day 2011 etkinliğinde açıklanacak.

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 2010 yılı boyunca en başarılı mobil iş fikir ve projelerine imza atan iş ortaklarına 9 kategoride ödül dağıtarak kendi ekosisteminin en iyilerini belirleyecek. Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri 2011 başvuruları 7-18 Şubat tarihleri arasında yapılabilecek.
Programın, Turkcell iş ortaklarının tanıtımı ve motivasyonu için en önemli faydalarından biri olan "Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri", her yıl farklı kategorilerde en iyi iş ortaklarının belirlenerek ödüllendirilmesini sağlıyor. Ödüller sektör trendlerinin gelişimini desteklemek üzere farklı kategorilerde veriliyor.

2011 yılında ödül verilecek 9 kategori şu şekilde belirlendi:
En Başarılı Mobil Uygulama, En Başarılı Reklam Uygulaması, En Başarılı Mobil Pazarlama Kampanyası, En Başarılı M2M Servisi, En Başarılı Sektörel Uygulama, En Başarılı İçerik Sağlayıcı, En Başarılı Mobil Ödeme Çözümü , En Başarılı Bireysel İş Ortağı Servisi, En Başarılı Blackberry Uygulaması

Başvuru süreci
Turkcell İş Ortaklarına açık yapılan ödül başvuruları www.turkcellpartner.com üzerinden yapılarak gerçekleştiriliyor.

Değerlendirme kriterleri
9 ayrı kategorideki ödüllerin her biri için o kategorinin gerektirdiği kriterler temel alınacak ancak tüm ödüller için olmazsa olmaz sayılan ortak nitelik, söz konusu projenin "Yeni ve Yaratıcı olması" ve "Dünyada, Türkiye"de ya da Turkcell"de öncü olması".

Değerlendirme süreci
Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, finale kalan başvurular, her biri alanında uzman üyelerden oluşan bağımsız bir jüri tarafından değerlendirilecek. Her kategoride jüriden en fazla puan alarak birinci olan iş ortakları Partners Day 2011 etkinliğinde açıklanacak.

Turkcell Partner Program
Sayıları yüzlerle ifade edilen iş ortağıyla Türkiye"nin en köklü ve etkin iş ekosistemlerinden biri olan Turkcell Partner Program, telekomünikasyon ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların mevcut işlerini mobilize ederek bireysel ve kurumsal müşterilerimize ulaştırmalarını sağlayacak iş modellerini oluşturarak, gelişim ve destek programlarıyla Turkcell İş Ortaklarının gelişimlerine katkı sağlar.
Programa dahil olan İş Ortaklarına, ihtiyaçlarına ve teknoloji alanlara göre farklılık gösteren eğitimler, teknoloji dokümanları, danışmanlık hizmetleri alarak, Turkcell"le ortak projelerde yer alma imkanları sağlanmaktadır. Turkcell İş Ortakları arasında yerinizi almak için www.turkcellpartner.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları