23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden Hac Ziyaretçilerine
06 Kasım 2007 Salı 11:06

Turkcell'den Hac Ziyaretçilerine

Turkcell bu yıl da, hac ziyareti için Suudi Arabistan’a giden hacıları, % 50 indirimle konuşturuyor.

Avea'dan Hac Ziyaretçilerine


Turkcell, hac ziyareti için Suudi Arabistan’a giden hacılara, yakınlarıyla doya doya hasret gidermeleri için % 50 indirim avantajı sunuyor. Hac ziyareti yapacak olan Turkcell müşterileri, Suudi Arabistan’da 13 Kasım – 20 Ocak tarihleri arasında yapacakları aramalar için % 50 indirimden yararlanacak.

Turkcell, hac ziyareti için Suudi Arabistan’a giden abonelerine 13 Kasım – 20 Ocak tarihleri arasında yapacakları aramalar için %50 indirim sağlıyor. Abonelik veya kayıt gerektirmeyen kampanyadan faydalanmak için, hacca giden Turkcell müşterilerinin 8089’u arayarak hatlarını yurtdışı görüşmelerine açtırmaları yeterli olacak.

Suudi Arabistan’dan Türkiye’deki yakınlarını aramak isteyen Turkcell aboneleri, arayacakları telefon numarasının başına +90 ya da 0090 ekleyerek görüşmelerini %50 indirimle yapacak.

Turkcell müşterisi hacılar Suudi Arabistan’da Turkcell’in anlaşmalı olduğu Etihad Etisalat Company (Mobily) ve Saudi Telecom Company (STC ya da AL JAWAL) operatörlerinden hizmet alabilecek.

Turkcell Hazır Kart aboneleri ayrıca, hac ziyaretleri süresince Turkcell faturalı hat sahibi yakınlarından kontör yükleyebilecek, aramalarını ödemeli olarak da yapabilecek ve 00905324440532'yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşabilecek.

Turkcell; abonelerine Amerika’dan Asya’ya, Rusya’dan Güney Afrika Cumhuriyeti’ne ve Avustralya’ya kadar 196 ülkede 565’den fazla operatörle iletişim kurmalarını mümkün kılıyor. Ayrıca, okyanustaki küçük adalardan Kanada’nın kuzeyine kadar çok geniş bir alanda GPRS erişimi sağlayabilen Turkcell, abonelerine, dünyanın 123 ülkesinde 295’den fazla operatör ile yüksek hızda Internet bağlantısı olanağı tanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları