24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden Faturasız VINN
02 Mart 2011 Çarşamba 15:05

Turkcell'den Faturasız VINN

Turkcell, Faturasız VINN kampanyası ile 3G internet hattı alan abonelerine geniş avantajlar sunuyor.

Turkcell"in sunduğu Faturasız VINN kampanyası ile; 4GB internet paketi alan tüm ön ödemeli hat sahibi Turkcell"liler için VINN"lamak hat da dahil sadece 79TL. Üstelik paket aşımı, kontrat ve evrak olmadan.

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell faturasız 3G internet hattı alan abonelerin faydalanabileceği Faturasız VINN kampanyası ile sayısız avantaj sunuyor. Turkcell müşterileri kampanya ile kontratsız olarak VINN E176"ye sahip olmanın yanı sıra, paket aşımı olmadan interneti kullandıkları kadar ödeme fırsatını yakalıyor. Bu cazip VINN kampanyası ile Turkcell"liler VINN+3G hattı fiyatında yüzde 33 avantaj sağlamış oluyor.

Kontrata bağlanmadan, paket aşımı olmadan VINN"lamak isteyenlere bir avantaj da World Card"dan geliyor. VINN+faturasız 3G hattı+4 GB"lık paketi tüm vergiler dahil118TL"ye alan Turkcell"liler bu fiyatı peşin fiyatına 10 taksitle ödüyor. Ayrıca World Card 11,8 TL"lik bir taksiti de hediye ediyor.

Turkcell"in yeni VINN kampanyası 7 Nisan 2011 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyaya, Turkcell İletişim Merkezleri, Yetkili Turkcell Satış Noktaları ya da anlaşmalı zincir mağazalarından katılmak mümkün.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları