15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden Çiftçilere Traktör Hediye
13 Nisan 2011 Çarşamba 11:55

Turkcell'den Çiftçilere Traktör Hediye

Turkcell, Yaşasın Çiftçiler Kulübü üyelerine çekilişle New Holland marka traktör hediye ediyor.

Yıl boyunca düzenlenecek çekilişlerin ilki için başvurular 13-29 Nisan arasında gerçekleştirilecek. Yaşasın Çiftçiler Kulübü"nün talihli bir üyesi 2011 model traktörüne 4 Mayısta yapılacak çekilişle kavuşacak

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, "Yaşasın Çiftçiler Kulübü"ne üye olan çiftçilerin sahip olduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Çiftçilerin hayatına değer, bereketine bereket katan Yaşasın Çiftçiler Kulübü"ne üye olanlar Turkcell"in yıl boyunca çekilişle dağıtacağı 4 traktörden birine sahip olma şansı yakalıyor.

İlk çekiliş için 13-29 Nisan tarihleri arasında yapılacak başvuruların ardından New Holland marka TT50 4WD GÖLG. 14.9R28 (T101DT) T3 model traktör, 4 Mayıs günü gerçekleştirilecek çekilişle talihli Yaşasın Çiftçiler Kulübü üyesine teslim edilecek. Çekilişe, 13-17 Nisan tarihleri arasında Diyarbakır"da gerçekleştirilecek TÜYAP Tarım Fuarı"nda Turkcell standına gelerek Yaşasın Çiftçiler Kulübü"ne üye olan ziyaretçiler ve Türkiye çapında tüm kulüp üyelerine atılacak SMS"e olumlu yanıt verenler dahil edilecek. 4 Mayıs"ta yapılacak çekilişin sonuçları kulüp üyelerine gazete ilanı ve mektup yoluyla iletilecek ve çekilişte sahibini bulan traktör, iki hafta sonra talihliye teslim edilecek.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, "Turkcell olarak Türkiye çiftçisinin hayatına değer, bereketine bereket katmaya devam ediyoruz. Çiftçilerimizin kulübümüze gösterdiği yoğun ilgi, çalışmalarımızda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizi mutlu ediyor. 9 ayda 600 bin üyeye ulaştık. Üyelerimize sürpriz hediye ve indirim fırsatlarının yanı sıra bereketli tarife, konuma özel zirai hava durumu, ürüne yönelik bilgi paketi ve mobil eğitimler sunuyoruz. Yaşasın Çiftçiler Kulübü avantajlarını gün geçtikçe daha da ileri taşımak için yoğun bir çaba içindeyiz" dedi.

Yaşasın Çiftçi Kulübü, mobil teknolojileri 600 bin üyesinin hizmetine sunarak Türkiye çiftçisinin hayatını kolaylaştırmak ve işini daha iyi yapmasına destek olmayı hedefliyor. Dileyen tüm çiftçiler, CIFTCI yazıp 2222"ye göndererek kulübe ücretsiz üye olabiliyor. Yaşasın Çiftçi Kulübü; tarımsal faaliyet gösteren Turkcell"lilerin faydalanması için özel olarak kurulmuş, avantajlı tarife, mobil bilgilendirme ve eğitim uygulamaları, sektöre özel indirimler ve marka anlaşmalarından oluşan bir dünya. Yaşasın Çiftçi Kulübü yanı sıra Çiftçi Tarifesi"ne de üye olan çiftçiler, KDV ve ÖİV dahil aylık sadece 35 TL"lik sabit ücret ödeyerek her yöne 500 dakika konuşabiliyorlar. Tarifeden faydalanmak isteyenler, çiftçi veya tarım işçisi olduklarına dair herhangi bir resmi belge ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvuruda bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları