28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden Akıllı Telefon Kampanyası
21 Mart 2011 Pazartesi 12:41

Turkcell'den Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell, hem cep telefonu sahibi olmak hem de internet kullanmak isteyen müşterileri için, yeni kampanyasını duyurdu.

Bu kampanya ile Turkcell müşterileri, istedikleri cihaz ve internet paketini özgürce seçebilecekler. Kampanya kapsamında 250 MB, 1 GB ve 4 GB internet paketi seçenekleri sunuluyor ve bu paketlerden kendilerine en uygun olanı tercih eden Turkcell"liler 21 ayrı cep telefonundan dilediklerini aylık 23 TL"den başlayan taksitlerle alabiliyor

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bahar ve yaz aylarına her biri farklı fırsat ve avantajlar sunan teklifler ile başlıyor. Kampanyadan, hem uygun koşullarda cep telefonu sahibi olmak hem de özgürce internet kullanmak isteyen faturalı tüm Turkcell müşterileri, tarifelerini değiştirmeden, faydalanabiliyor. Turkcell"liler 21 akıllı telefon içinden istedikleri bir tanesini, diledikleri büyüklükte internet paketiyle, hiçbir peşin ödeme yapamadan alabilecek. İsteyen tüm müşteriler, kampanya sırasında internet paketlerini ihtiyaçları doğrultusunda değiştirme özgürlüğüne sahip.

Konuyla ilgili açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, "Müşterilerimize internet deneyimini Turkcell hızı ve kalitesiyle rahatlıkla yaşayabilmeleri için, hangi tarifede olurlarsa olsunlar rahatlıkla faydalanabilecekleri internet paketi içinde akıllı telefon teklifi seçenekleri sunuyoruz. Müşterilerimiz hem son derece uygun koşullarda akıllı telefon sahibi olabilecek hem de kendileri için uygun avantajlı internet paketlerinden birisini seçerek mobil dünyanın zenginliklerinden faydalanabilecekler. Ayrıca müşterilerimiz kampanyadan faydalanırken dilediklerinde internet kullanımlarına bakarak internet paketlerini bir alt ya da üst pakete değiştirebilecekler. Turkcell olarak tüm müşterilerimize Akıllı telefon Turkcell"den alınır dedirtecek teklifler sunmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz" dedi.

Kampanyada Nokia, Samsung, HTC, LG, ve Sony Ericsson markalarının 21 farklı akıllı telefon modeli yer alıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 250 MB, 1 GB ya da 4 GB internet paketlerinden birini kontratlı olarak seçmek yeterli. Turkcell"liler kullanım alışkanlıklarına göre 250MB internet paketli cihaz teklifini ya da daha fazla internet kullanmak isterlerse yalnızca aylık artı 10 TL ödeyerek 1GB"lık internet paketini ve aylık 19 TL ödeyerek, 4GB"lık internet paketini tercih edebilirler.

Bu arada, Turkcell, Bilgi Teknolojileri (BT) Hizmet Yönetimi alanında dünyanın en önemli standardizasyon belgesi ISO/IEC 20000"in de sahibi oldu. Bu serfika, BT yönetimini en iyi şekilde uygulayarak mükemmeliyete ulaşan şirketlere veriliyor ve söz konusu şirkete hizmet kalitesi bakımından rakiplerine karşı büyük avantaj sağlıyor.

Türkiye"nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi konusunda dünya çapında geçerli ilk standart olan ISO/IEC 20000 sertifikasını almaya hak kazanan Türkiye"deki ilk telekomünikasyon şirketi oldu.
ISO/IEC 20000 sertifikası, Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojileri Bölümü"nün tüm birimleri tarafından bir yılı aşkın süre boyunca yürütülen stratejik yaklaşım ve tüm süreçlerde uyumlu ekip çalışması sonucunda elde edildi. Böylece Turkcell, tüm dünyada bilgi teknolojileri hizmet yönetimi alanında en üst standarda ulaştığını belgeleyen birkaç GSM şirketinden biri oldu.

Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz, konuyla ilgili açıklamasında sertifikanın kapsadığı süreçlerin genişliğine dikkat çekti. Kuruöz, bu sertifika ile müşterilerine daha etkin hizmet verilmesi için standart hale getirilen entegre yönetim anlayışını ve güvenilir kurumsal desteği garanti altına aldıklarını dile getirdi.

İlker Kuruöz, "Bilişim firmalarının etkinliklerinin ve kurumsal yapılarının iyileştirilmesi için hazırlanan ISO/IEC 20000 sertifikasına sahip olmak, bizim için gurur verici. Çok geniş bir yelpazede standardizasyon gerektiren bu sertifikayı yoğun gayretlerimiz sonucu elde ettik ve Türkiye"de ISO 20000 sertifikasına sahip ilk operatör olduk. Turkcell"lilere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmeti her gün bir adım daha ileri taşımak daima ilk hedefimiz oldu. Bu yolda birlikte çalıştığım tüm ekip arkadaşlarımı alanlarındaki yetkinlikleri, profesyonellikleri, yüksel motivasyonları ve gösterdikleri üstün başarıdan ötürü tebrik etmek isterim. Umarım Turkcell olarak bilgi teknolojileri hizmet yönetimi alanında ulaştığımız standart diğer şirketlere de örnek olur ve daha fazla insanımız bilgi teknolojileri alanında dünyayla eşit kalitede, güvenli, hızlı ve etkin hizmete kavuşur" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları