20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellde İki Yeni Atama
24 Mayıs 2007 Perşembe 14:39

Turkcell'de İki Yeni Atama

Turkcell'de Büyük Ölçekli Kurumsal Müşteriler Yönetimi’ne (Enterprise Group) Ekrem Yener, Diğer Kurumsal Müşteriler Yönetimi’ne (Business Group) Emre Sayın Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, şirketlere özel iletişim çözümleri üreterek değer yaratan Turkcell, kurumsal müşterilerine daha iyi odaklanarak bu alandaki iş etkinliğini artırmak amacıyla kurumsal müşterilerinin yönetimini iki ayrı fonksiyonel grup olarak yeniden yapılandırdı. Bu doğrultuda her iki fonksiyonel grubun başına yeni genel müdür yardımcısı atandı.

Büyük Ölçekli Kurumsal Müşteriler Yönetimi’ne (Enterprise Group) Ekrem Yener, Diğer Kurumsal Müşteriler Yönetimi’ne (Business Group) Emre Sayın Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden de sorumlu olacak Emre Sayın, 2005 – 2006 yıllarında Evyap Pazarlama ve Tic. A.Ş.’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, 2002 – 2005 yıllarında Kodak A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev aldı.

Emre Sayın, 1990’da Boğaziçi Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Sayın, daha sonra ABD’deki Rutgers Üniversitesi’nde iki yıl süreyle Endüstri ve Sistem Mühendisliği alanında yüksek lisans yaptı.

1991–1998 yıllarında Aysu Dış Tic. A.Ş. ve Digital Equipment A.Ş.’de Satış Yöneticiliği yapan Ekrem Yener ise 1998’de Microsoft Türkiye Ankara Bölge Müdürü oldu. 2002 yılında Microsoft’un Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Yener, 2004 yılından bu yana da İş ve Strateji Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyordu.

1982’de İTÜ Metalurji Mühendisliği’nden mezun olan Yener, 1986 yılında UC Berkley Üniversitesi’nde Malzeme Bilimleri konusunda, 2002’de ise Kellogg Üniversitesi’nde Üst Düzey Pazarlama Yönetimi konusunda yüksek lisans yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları