20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcell HP’de, HP Her Yerde
03 Ekim 2007 Çarşamba 16:03

Turkcell HP’de, HP Her Yerde

HP, kısa süre sonra piyasaya çıkacak dizüstü bilgisayarlarıyla, kullanıcıları her an ve her yerden dünyaya bağlamaya hazırlanıyor.

HP ve Turkcell işbirliğiyle, HP’nin bazı yeni dizüstü bilgisayarlarında entegre Turkcell SIM kartları bulunacak. Böylece kullanıcılar, Turkcell’in kapsama alanındaki her yerde, diğer bir deyişle Türkiye’nin her noktasında SIM kartlar üzerinden İnternet’e bağlanabilecek.

Bu bilgisayarların bir başka özelliği de, Cellocan kişiketleri olacak. Turkcell’in çok sevilen simgesi Cellocan görselleriyle hazırlanıp bilgisayarların dış yüzeyine kaplanacak olan kişiketler, mobil yaşama renk getirecek.

Uygulamanın gerçekleştirileceği HP dizüstü bilgisayarların listesi, ilerleyen günlerde duyurulacak.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Artun Ayvat, Turkcell ile yapılan işbirliği konusunda şunları ifade ediyor: “Mobil dünya, genişbant bağlantı seçenekleriyle yeni boyutlara kavuşuyor. Erişim teknolojilerinin gelişmesi, sunulan içerikleri de geliştiriyor. Bunun sonucunda da kullanıcıların mobilite kavramını gerçek anlamıyla yaşamasını sağlayan hizmetler sunulabiliyor. HP olarak, Türkiye’nin mobil iletişim devi Turkcell ile böyle bir işbirliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Kullanıcılarımızın istedikleri her türlü bilgiye, hizmete ve içeriğe her yerden erişerek hayatlarına keyif ve renk katacaklarına inanıyoruz. Bu uygulamayla, ‘Bilgisayarın Hayatındır!’ anlayışımızı bir kez daha vurgulamış oluyoruz.”

HP 3G’ye de hazır
Öte yandan HP, 3G uyumlu dizüstü bilgisayarlarla genişbant bağlantı imkanı da sağlıyor. 3G bağlantı özelliği HP Compaq 6910p dizüstü bilgisayarda bulunuyor.*

Ayrıca 6 HP Compaq dizüstü bilgisayar modelinin de 3G uyumlu konfigürasyonları Kasım ayında piyasaya sürülecek. Bu ürünlerde de, dileyenler için AMO Kit harici olarak satılacak ya da AMO Kit kullanımını gerektirmeyen model alternatifleri sunulacak.

3G uyumlu HP Compaq dizüstü bilgisayar modelleri HP Compaq 6510b, HP Compaq 6710b, HP Compaq 6910p, HP Compaq 8710p, HP Compaq 2710p, HP Compaq 2510p olacak.

* Ayrıca bir AMO Kit alınması gerekir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları