14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcell 10 Yılın Şirketleri Arasında
30 Mart 2011 Çarşamba 18:02

Turkcell 10 Yılın Şirketleri Arasında

Son 4 yıldır üst üste Türkiye'nin En Beğenilen Şirketi seçilen Turkcell, World Finance Magazine tarafından belirlenen 10 Yılın Şirketleri arasında yer aldı.

Türkiye"den Turkcell ile birlikte ABD"den Apple, Finlandiya"dan Nokia, Almanya"dan Deutsche Bank gibi dünya devlerine verilen ödüllerde performans, itibar ve müşteri hizmetlerinde mükemmeliyet gibi kriterler belirleyici oldu.

Türkiye"nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, 175 yıllık iş dünyası haberciliği ve araştırmacılık tecrübesiyle tanınan World Finance Magazine tarafından çok özel bir ödüle layık bulundu. Bu sene ilk defa verilen ve 52 ülkede yapılan detaylı araştırmalar sonrasında belirlenen 10 Yılın Şirketi Ödülleri"nde (Company of the Decade Awards), Türkiye"den Turkcell 10 Yılın Şirketi seçildi. Diğer ülkelerden seçilen "10 Yılın Şirketleri" arasında ABD"den Apple, Finlandiya"dan Nokia, Almanya"dan Deutsche Bank, Rusya"dan Gasprom gibi küresel devler yer aldı.

Sürekli güçlenen Türkiye"nin gelişen ekonomisinin yıldızı olmak ve Türkiye"yi teknolojide ve altyapıda dünyanın ilerisine taşımak için çok çalıştıklarını ifade eden Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, "Türkiye"den, Anadolu"nun bağrından çıkmış bir şirket olarak Turkcell"in küresel düzeyde önemli başarılara imza atması bize gurur veriyor. Tüm Turkcell ailesi olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün 9 ülkede 242 milyonluk bir nüfusa hizmet götürüyoruz. 10 yıldır New York Borsası"na koteyiz. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan büyük ekonomik krizlere rağmen vizyonumuz doğrultusunda büyük yatırımlarlar yaparak, ülkemize dünyanın en iyi altyapılarından birini kazandırdık. 10 Yılın Şirketi olarak seçilmemiz, Türkiye"nin Turkcell"i olarak çabalarımızın ve başarılarımızın küresel düzeyde kabul gördüğünün göstergesidir." dedi.

World Finance Magazine tarafından düzenlenen 10 Yılın Şirketi Ödülleri bu yıl ilk kez verildi ve 52 ülkeden 350 şirket değerlendirildi. Müşteri çözümleri, inovasyon, sürdürülebilirlik ve raporlama, performans, itibar, değişkenlere uyum, sosyal sorumluluklar, büyüme ve kalıcılık gibi kriterler belirleyici oldu.

World Finance Magazine ödül alan şirketleri kamuoyuyla paylaşırken şu açıklamada bulundu: "10 Yılın Şirketi Ödülleri sıra dışı performansları ve dinamik değişkenlere uyum yetenekleri ile öne çıkan şirketlere verildi. Sadece performanslarıyla değil, mükemmeliyetle özdeşleşen şöhretleri de seçimlerimizde çok etkili oldu. Bu şirketlerin müşteriye verdikleri hizmet en üst düzeyde ve bu alanda sürekli bir gelişim içerisindeler. World Finance olarak, son 10 yılın en başarılı şirketlerini sizlere aktarmaktan ötürü gurur duyuyoruz ve önümüzdeki 10 sene içinde yaşanacak değişimleri merakla bekliyoruz."

World Finance Magazine, tüm dünyada en seçkin ve önemli karar alıcılardan oluşan 120 bin kişilik bir abone portföyüne sahip bulunuyor.

Öte yandan, Capital Dergisi ve Adecco tarafından düzenlenen Türkiye"nin En Beğenilen Şirketleri araştırmasında son 4 yıldır üst üste Türkiye"nin En Beğenilen Şirketi seçilen Turkcell, 2010 "da Türkiye"nin En Beğenilen Şirketi ödülünü bu akşam Ritz Carlton otelinde düzenlenecek ödül töreninde alacak. Turkcell, bu ödüle iş dünyası liderleri ve profesyonelleri tarafından layık görülmüştü. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv de ödülü tüm Turkcell ailesi adına almak üzere törene katılacak ve kısa bir teşekkür konuşması yapacak

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları