05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkçe Olimpiyatları’na GM Desteği
01 Haziran 2012 Cuma 12:00

Türkçe Olimpiyatları’na GM Desteği

General Mobile, Uluslararası Türkçe Derneği Türkçeder tarafından bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Uluslararası Türkçe Olimpiyatları’nın Platin Sponsorluğu’nu üstlendi.

Sponsorluk kapsamında son teknoloji ürünü General Mobile akıllı telefonları, 1-3 Haziran tarihleri arasında, yalnızca Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Kültür Şöleni katılımcılarına yüzde 50’ye varan indirimlerle sunulacak. 

30 Mayıs – 14 Haziran 2012 tarihleri arasında Türkiye’nin 41 ayrı ilinde gerçekleştirilecek 10. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları, bu yıl General Mobile’ın Platin Sponsorluğu ile tam bir teknoloji şenliğine ev sahipliği yapacak.
Olimpiyatlar kapsamında 1-3 Haziran tarihlerinde Yeşilköy Fuar Merkezi’nde düzenlenen Kültür Şöleni’nde hem olimpiyat katılımcılarını hem de izleyicileri teknolojinin benzersiz nimetleriyle buluşturmayı hedefleyen General Mobile, son teknoloji ürünü General Mobile akıllı telefonları yalnızca fuara özel yüzde 50’ye varan indirimlerle katılımcılara sunacak.

Eğitim alanındaki General Mobile çözümleri de olimpiyat katılımcılarına tanıtılacak
Akıllı tahta, öğrenci sıraları ve öğretmen masası kullanılarak gerçek bir sınıf ortamının yaratıldığı özel standında öğrenci ve öğretmenleri sınıf atmosferinde uygulamalı olarak bilgilendirecek olan General Mobile, FATİH Projesi Pilot İhalesi’yle birlikte eğitim alanında edindiği tecrübelerini, uçtan uca çözümleriyle ve nitelikli çalışmalarıyla katılımcılara aktaracak.  

Eğitim dünyasının ihtiyaç duyduğu teknolojik çözümler geliştirmeye ağırlık veren General Mobile, yazılım ve donanım dahil olmak üzere bu alanda sunduğu tüm ürün ve hizmetleri yurtdışından gelen binlerce yabancı öğretmen ve öğrenciye bire bir tanıtma fırsatı da bulacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları