17 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekomdan Yeni Ürün Atağı
27 Kasım 2008 Perşembe 13:57

Türk Telekom'dan Yeni Ürün Atağı

Türk Telekom, Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı'nda WIRO, Videofon Uygulama ve Kampanyalar, TT Kart, SMS Servisi, e-fatura ve TTçocuk gibi yeni ürün ve servislerini ziyaretçileri ile paylaşıyor.

Türkiye"nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, 27-30 Kasım tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi"nde düzenlenen Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı"nın Ana Sponsoru olarak yerini aldı. Fuarda Türk Telekom, katma değerli ürün ve servislerini sergilediği standında yer alan Müşteri İlişkileri Masası ile de müşterilerine hizmet sunuyor.

Türk Telekom"un Doğu Akdeniz Bilişim Fuar"ında ziyaretçileri ile paylaştığı yeni ürün ve servisler arasında WiRO, Videofon Uygulama ve Kampanyalar, TT Kartlar, SMS Servisi, e-fatura ve TTçocuk bulunuyor.

Türk Telekom"un WiRO servisi sayesinde şirket çalışanları ya da bireysel kullanıcılar yurtdışında Wi-Fi destekli cep telefonları ile SIM kart takılı olmadan da telefon görüşmelerini gerçekleştirebilecek. Aynı şekilde internet bağlantısı yapılabilen bilgisayarlar üzerinden de tüm mobil ve sabit operatör numaralarını aramak mümkün olabilecek. WiRO kullanıcıları, yurtdışındayken dahi uygun fiyatlarla konuşabilecekler. WiRO ile yapılacak tüm görüşme ücretleri, ev ya da iş telefonu tarifesinden hesaplanacak ve aynı telefonun faturasına yansıtılacak.

Türk Telekom, Türkiye"yi ilk kez tanıştırdığı görüntülü konuşma teknolojisi Videofon"u yeni katma değerli servis ve uygulamalarla genişletiyor. Yeni uygulamalarla bireysel müşteriler bir yandan Videofon ile görüntülü konuşurken diğer yandan yeni bilgi ve eğlence servislerinden yararlanabilecek. Kurumlar ise Videofon"un ihtiyaçlarına uygun olarak eklenen yeni özellikleriyle verimliliklerini artırabilecekler. Türk Telekom, birbirinden avantajlı Videofon kampanyalarını hayata geçirmeye başlıyor. Türk Telekom, askerler ile ailelerine, işitme engellilere, Internet erişimi olmayanlara ve yeni abone kazandıranlara yönelik kampanyalar ile ev ve iş telefonlarından görüntülü konuşmayı yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Türk Telekom"un Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı"nda tanıttığı ürünlerinden bir diğeri de TTçocuk. Ailelerin çocuklarını internete güvenle yönlendirebilmeleri amacıyla geliştirilen ve www.ttcocuk.com adresinde yayına başlayan TTçocuk, 3-9 yaş arasındaki çocuklara hitap ediyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları