23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekomdan SMS Kampanyası
19 Aralık 2007 Çarşamba 11:16

Türk Telekom'dan SMS Kampanyası

Türk Telekom web sitesinden en fazla SMS gönderen 5 bin abone SMS özellikli Panasonic marka telsiz telefon kazanacak.

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, müşterilerinin en avantajlı tarifelerle tüm cep, ev ve iş telefon hatları dahil her yöne ve birden fazla kullanıcıya grup olarak SMS göndermelerini sağlayan yeni bir kampanya başlattı. Bayram ve yılbaşını kapsayan 19 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek SMS kampanyası süresince aboneler hangi tarifede olurlarsa olsun turktelekom.com.tr web sitesindeki SMS gönder logosuna tıklayarak ulaşacakları sayfadan en az 10 SMS gönderdikleri takdirde kampanyadan faydalanabilecek. Türk Telekom web sitesinden yürütülen kampanyada en fazla sayıda SMS gönderen 5 bin abone, SMS özellikli Panasonic marka KXTG - 7100 model telsiz telefon kazanacak.

Kazanan abonelerin isimleri 2008 yılının Şubat ayında Türk Telekom web sitesinde yayınlanacak. Kazananlar, listenin yayınlanmasının ardından bir ay içerisinde hediyeleri olan Panasonic marka telsiz telefonları, bağlı oldukları Türk Telekom Müdürlüklerinden alabilecek.

Türk Telekom’un SMS servisi aktif olmayan ve şifresi bulunmayan kurumsal müşterilerinin Türk Telekom web sitesinden SMS göndermek ve kampanyadan faydalanabilmek için 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayıp servisi aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları