05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekomdan Düğün Hediyesi
23 Haziran 2008 Pazartesi 11:28

Türk Telekom'dan Düğün Hediyesi

Türk Telekom, evli çiftelere ve yeni evlenecek çiftlere yönelik olarak yeni bir Evlilik Kampanyası başlattı.

Türk Telekom, evli ve yeni evlenecek çiftlere düğün hediyesi sunuyor. Türk Telekom, 1 Mayıs - 31 Aralık tarihleri arasında evlenen veya evlenecek olan çiftlere, ücretsiz DECT telefon hediye ediyor ve bir ay boyunca 3000 dakika ücretsiz görüşme imkanı sunuyor.

Söz konusu tarihler arasında evlenmiş ya da yeni evlenecek çiftler, StandartHATT, ŞirketHATT, KonuşkanHATT veya yeni Kullanıcı Dostu tarife paketlerinden birine 24 ay abone olanlar kampanyaya katıldıkları ayı takip eden ilk ay ev ve iş telefonlarından 3000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı yakalıyor. Telefon hattının ücretsiz olarak bağlandığı kampanya kapsamında 1 adet SMS uyumlu DECT telefon da Türk Telekom"un hediyesi.

Ev telefonundan mesajlaşma imkanı

Bu kampanyadan yararlanan Türk Telekom müşterileri, SMS özellikli DECT telefon sayesinde ev telefonundan da SMS atabiliyor.

Avea"dan çiftlere 600 dakika hediye

Türk Telekom Evlilik Kampanyası"na katılan müşteriler isterlerse kampanyaya katıldıklarına dair bir belge ile Avea bayilerine gittikleri takdirde Avea"nın sağlayacağı ek fırsatlardan da yararlanabiliyor. Buna göre Türk Telekom Evlilik kampanyasına katılmış olan bir müşteri, yeni bir Avea faturalı hat aldığı taktirde, 6 ay boyunca toplam 600 dakika ücretsiz görüşme süresi ve 600 ücretsiz SMS kazanıyor. Ücretsiz süre ve SMS'ler ev ve iş telefonları ile görüşmelerde geçerli olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları