04 Aralık 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekom’dan 4–4’lük Kampanya
16 Temmuz 2012 Pazartesi 12:35

Türk Telekom’dan 4–4’lük Kampanya

Türk Telekom yeni kampanyası ile 444’lü numaralar akşam 7’den sabah 7’ye bedava oluyor.

Türk Telekom bireysel müşterileri her türlü banka işlemlerinden hastane randevularına, bilet rezervasyonlarından seyahat organizasyonlarına, fatura sorgulamalarından kargo – teslimat işlemlerine ve hatta yemek, su siparişlerine kadar ihtiyaçları doğrultusunda tüm 444’lü numaraları Akşam 7’den Sabah 7’ye evden ücretsiz olarak arayabilecek.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ev telefonlarından 444’lü numaraları aramayı daha avantajlı hale getirdi. Yeni uygulamayla 444 ile başlayan özel servis numaralarını aramak tüm Türk Telekom bireysel müşterileri için Akşam 7 – Sabah 7 saatleri arasında bedava.

Ürün ve hizmetleriyle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarla da müşterilerinin hayatına değer katmak için çalışan Türk Telekom’un yeni uygulaması bütçelere de katkıda bulunuyor. Türk Telekom müşterileri bireysel tarifelerinde yer alan bedava dakikalarını 444’lü numaraları aramak için kullanmanın yanı sıra ücretsiz olarak yangın, yıldırım, dahili su, infilak ve hırsızlık durumlarına karşı Allianz güvencesiyle 5.000 TL tutarında sigorta kapsamına alınıyor. Türk Telekom bireysel müşterileri herhangi bir taahhütte bulunmadan ve hiçbir ek ücret ödemeden konut sigortasından faydalanabiliyor.

Müşterileri için ev telefonu üzerinden aile bütçelerine katkıda bulunacak yeni kampanyalar gerçekleştiren Türk Telekom, bilgisayar, cep telefonu, telsiz telefon (dect telefon), notebook, netbook ve tablet satışlarına kadar pek çok ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturuyor; Türkiye'nin alanında lider firmaları ile yaptığı marka işbirlikleri ile müşterilerine ulaşım, enerji, perakende alanlarında çok cazip fırsatlar sunuyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere 444 1 444 numaralı Türk Telekom Çağrı Merkezi’nden, bayi ve ofis kanallarından ve www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları