02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekom’a Tesis Yönetimi Ödülü
26 Mayıs 2012 Cumartesi 16:09

Türk Telekom’a Tesis Yönetimi Ödülü

Tesis Yönetimi Yazılımı Projesi, Uluslararası Archibus Kullanıcı Konferansı'nda verilen mükemmellik ödüllerinden Tesis Yönetiminde En İyi İşbirliği Projesi ödülünü kazandı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, İnnova, Archibus Romanya ve Procos (Belçika) firmaları ile birlikte çalıştığı Tesis Yönetimi Yazılımı Projesi, Uluslararası Archibus Kullanıcı Konferansı'nda verilen mükemmellik ödüllerinden Tesis Yönetiminde En İyi İşbirliği Projesi ödülünü kazandı.

Türkiye’de çok yeni bir sektör olmasına rağmen, tesislerde maliyeti düşüren ve yönetimi kolaylaştıran sistemi bünyesinde faaliyete geçiren Türk Telekom’un bina tesis yönetimi yazılımı projesi uluslararası platformda ödüle layık görüldü.

Üretim merkezlerinden depolara, dinlenme tesislerinden çalışan sayısı fazla olan kurumlara kadar her alanda önem taşıyan tesis yönetimi konusunda gerçekleştirilen Tesis Yönetimi Yazılımı Projesi, Uluslararası Archibus Kullanıcı Konferansı'nda verilen mükemmellik ödüllerinden Tesis Yönetiminde En İyi İşbirliği Projesi ödülünü kazandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları