21 Ocak 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekoma Fatih Üniversitesi’nden Ödül
21 Mayıs 2012 Pazartesi 13:10

Türk Telekom'a Fatih Üniversitesi’nden Ödül

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketlerinden Türk Telekom’a bir ödül de Fatih Üniversitesi’nden geldi.

Fatih Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, MANEC (Managers and Economist Club) Kulübü’nün düzenlediği anket çalışması sonucunda oluşturduğu ’Sektörün Lider Kuruluşları’’ listesinde Türk Telekom sektör lideri seçildi.

Türk Telekom’un ödül aldığı "FATİH ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ ÖDÜLLERİ" töreni 17 Mayıs Perşembe akşamı üniversitenin Farabi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Fatih Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, MANEC (Managers and Economist Club) Kulübü’nün bu yıl ilk kez düzenlenen program kapsamında, sektörün lider kuruluşları 4632 kişinin katılımıyla düzenlenen anketle belirlendi.

Öğrenciler tarafından telekomünikasyon sektöründe açık ara lider seçilen Türk Telekom daha önce de Bilkent Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık Kulübü (MAD) tarafından görme engelli müşterilerine özel olarak hayata geçirdiği “Telefon Kütüphanesi” projesi ile ‘Sosyal Sorumluluk ve Toplumsal Duyarlılık Ödülü’ne, Cem Yılmaz’ın ‘Taşkın Abi’ karakterini canlandırdığı Türk Telekom reklamları da Telekomünikasyonda En İyi Reklam Serisi ödülüne layık görülmüştü. Türk Telekom Pertevniyal Lisesi’nin öğrenci anketleri sonucunda gerçekleştirdiği “En İyiler Ödül Töreni’”nde de Telefon Kütüphanesi ile Yılın Sosyal Projesi dalında öğrencilerinden de tam not almıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları