23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekom Toptan ADSL Fiyatlarında Kampanya
01 Aralık 2007 Cumartesi 11:37

Türk Telekom Toptan ADSL Fiyatlarında Kampanya

Türk Telekom Internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik yeni bir kampanya başlatıyor.

Türkiye"de Internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, ADSL"de yeni bir kampanya başlatıyor. Türk Telekom, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara (ISS) sunacağı yeni avantajlarla, bu indirimlerin ISS"ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının yolunu açacak.

Türk Telekom"un yeni kampanyası 1 Aralık 2007 tarihinde başlıyor ve 31 Aralık 2007 tarihinde sona eriyor. Kampanyada bir indirim, bir de limit artımı bulunuyor.

Buna göre Türk Telekom, ISS"lerden 1 Aralık 2007 tarihi itibarı ile kampanya bitimine kadar olan sürede abone başına 29 YTL"lik bağlantı ücretini almayacak.

Türk Telekom ayrıca kampanyada, mevcut durumda limitli bağlantıya sahip tüm aboneler için de 2 GB ekstra limit imkânı sağlıyor. Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden, 4 GB internet kullananların limiti 6GB"ye, 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB"ye yükselecek. Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak.

Türk Telekom bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye"de 2007 yılında 4,3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı ve tüm Internet Servis Sağlayıcıları"nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedefliyor.

Türk Telekom"un toptan tarifelerde yaptığı bu indirimlerle, ISS"ler de kendilerine Türk Telekom tarafından sağlanan imkanları temel alarak ve kendi imkanlarını kullanarak müşterileri için geçmişte olduğu gibi cazip kampanyalar yapabilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları