28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekom Okulları’nda Karne Heyecanı
07 Haziran 2012 Perşembe 14:55

Türk Telekom Okulları’nda Karne Heyecanı

Türk Telekom Okulları’nda okuyan 4086 öğrenci mezun oldu.

Türk Telekom'un Türkiye’ye Değer sosyal sorumluluk projesi kapsamında inşa ederek Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışını gerçekleştirdiği Türk Telekom Okulları’nda okuyan yaklaşık 30 bin öğrenci karne aldı ve 4086 öğrenci Türk Telekom okullarından mezun olma heyecanını yaşadı.

Türkiye’ye Değer projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında inşa edilen Türk Telekom Okulları’nda 2011-2012 öğretim yılını tamamlayan yaklaşık 30 bin öğrenci mezuniyet ve karne heyecanı yaşıyor. Türk Telekom’un Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirdiği Türk Telekom Okulları Projesi kapsamında, Türkiye’nin birçok şehrinde 76 adet eğitim binası inşa edilerek Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışı gerçekleştirildi. Türkiye’de eğitim alanında bugüne kadar hayata geçirilen en büyük kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Türk Telekom Okulları projesiyle her yıl 30 bini aşkın öğrenci bu okullarda eğitim görüyor.

Türk Telekom Okulları, 2009 yılında Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından ‘En İyi Toplum İlişkileri Programı’ dalında büyük ödüle layık görülürken, ‘En İyi Sosyal Sorumluluk İletişimi Programı’ ve ‘En Sürdürülebilir İletişim Programı’ alanlarında ise başarı belgesi ile ödüllendirildi. Proje, iletişim sektörünün en saygın dergilerinden “Holmes Report”un ABD merkezli yayıncısı Holmes Group tarafından verilen Avrupa SABRE Ödülleri’nde 2009 yılında “Telekomünikasyon Alanında En Başarılı Proje” olarak seçildi.  Proje ayrıca, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde “Eğitim Alanında En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk” ödülünü kazandı ve International Business Awards tarafından “Avrupa’da en iyi sosyal sorumluluk” projesi olarak ödül aldı. 2011’de ise uluslararası Galaxy ödüllerinden altın ödüle layık görüldü.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları