29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekom İhalesi AirTiesin
30 Mart 2007 Cuma 13:26

Türk Telekom İhalesi AirTies'in

Türk Telekom'un 200 Bin Adet Kablosuz ADSL Modem İhalesi’ni AirTies Kazandı.

Kurulduğu 2004 yılından itibaren “Kablosuz Ağlar” ve “Genişbant İnternet” erişimi konusunda uzmanlaşan AirTies, Türk Telekom’un düzenlediği 200 bin adet kablosuz ADSL modem ihalesini kazandı.
Telekom’un iştiraki TTNet’in, önümüzdeki dönemde düzenleyeceği kablosuz ADSL modem kampanyası için açılan bu ihale sonucunda 200 bin ADSL kullanıcısına daha kesintisiz, güvenli ve hızlı internete bağlanma imkanı verecek.
Sektörün ihtiyaçlarına göre ürünler tasarlayarak güçlenmenin hedefleri arasında önemli bir paya sahip olduğunu ifade eden AirTies Türkiye Genel Müdürü Hakan Koçer, Türk Telekom ihalesini kazanmalarının bu hedefin bir parçası olduğunu söyledi. Koçer, konu hakkında şu açıklamayı yaptı: “AirTies olarak sektörde yerel altyapıya özel ürünler tasarlayarak farklılaşan bir markayız. Biz küresel standartlardaki teknolojileri, Türkiye'deki yerel ihtiyaçlara göre uyarlıyoruz. Müşteri memnunşyetine verdiğimiz önem sayesinde, üç yıl içerisinde yüzde 60 gibi bir pazar payına ulaşarak pazar lideri olmamız da bunun en önemli göstergesi oldu."

2 yıl önce 100 binlerle ölçülen hızlı internet erişimi abone sayısının, bugün 3 milyonu aştığını ifade eden Koçer, bu gelişme paralelinde, internet erişim fiyatlarının düşmesiyle birlikte, servislerin çoğalacağını, hizmet kalitesinin artacağını vurguladı. Koçer, kendi alanlarında en büyük oyuncu olmaya devam edeceklerinin de altını çizdi. AirTies'in VPN, internet ve yerel ağı bir arada sunan haberleşme donanımı üzerine, kurumlara odaklı ürün ve çözümlere odaklandığını da belirten Koçer, bu çerçevede özellikle kısa vadeli hedeflerde kurumların ağırlığının giderek artacağını açıkladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları