29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk İhracatçısına Çin Desteği
01 Eylül 2007 Cumartesi 12:07

Türk İhracatçısına Çin Desteği

İTO, 15 Ekim’de açılacak Çin İhracat ve İthalat Malları Fuarı’na katılım için Türk ihracatçılarına destek veriyor.

DÜNYA ekonomisinin buluştuğu 102’nci Çin İthalat ve İhracat Fuarı 15-20 Ekim 2007 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin Canton Eyaleti’nde gerçekleştirilecek.

Çin ile rekabet etmenin yollarını bulmaya çalışan İstanbul Ticaret Odası, 102’nci Çin İthalat ve İhracat Fuarı’na Türk firmalarının bireysel katılım organizasyonuna destek veriyor.

Çin İthalat ve İhracat Fuarı, Çin’in Canton Eyaleti’nde 1957 yılından beri düzenleniyor. Fuar Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın üçüncü büyük fuarı olma özelliğiyle tanınıyor.

Uzun süredir Türkiye ile Çin arasındaki ticari ilişkilerin artırılması konusunda çalışma yürüten İTO, bu yıl ilk defa uluslararası arenaya açılacak olan fuarın, Türk ihracatçısı için bir fırsat olacağına inanıyor.

Fuarda enformasyon standı ile yer alacak olan İTO, Türk firmalarının bireysel katılımlarını sağlamak üzere 450 metrekarelik yer ayırttı.

İTO, fuara katılmak isteyen katılımcılara her türlü bilgi desteğini de veriyor. Katılımcılar, İTO’ya telefon, faks ve mail yoluyla ulaşarak gerekli yardımı alabiliyorlar.

Fuara Katılacak Sektörler

Türk firmalarının ürünlerini sergileme imkanı bulacakları alanlar şunlar: Elektrik ve elektronik ekipmanları, makine ve parçaları, otomotiv yedek parçaları, bilişim teknoloji ve elektronik ev aletleri, ev için tamir ve hırdavat ürünleri, inşaat malzemeleri, mutfak ürünleri, sıhhi tesisat ürünleri, tüketici ürünleri, mücevher ve değerli taşlar, gıda maddeleri ve tarımsal ürünler ve hammaddeleri.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları