29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Barterdan Franchise Fırsatı
15 Ekim 2008 Çarşamba 15:23

Türk Barter'dan Franchise Fırsatı

Türk Barter, tüm Türkiye'de girişimcileri franchise sistemine davet ediyor.

Barter sistemini Türkiye"de sistematize eden ve Türk iş dünyası ile buluşturan Türk Barter, vereceği franchiselar ile büyümesine devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri ve Konya olmak üzere yedi şube ile faaliyet gösteren Türk Barter, Türkiye"nin pek çok yerinde vereceği franchiselar ile daha fazla şirkete ulaşarak, onların barter sisteminin avantajlarından yararlanmalarını sağlayacak. Türk Barter franchiseları hem KOBİ"lere verilen mal ve hizmet kredilerinin değerlendirileceği, hem de büyük satın alma ve pazarlanmaların yapılacağı ofisler olarak çalışabilecekler.

Türkiye"de %75 pazar payı ile barter sektörünün lideri olan Türk Barter ile çalışma fırsatı yakalayarak büyük bir ayrıcalık elde edecek olan franchiselar, finansal ve ticari alanlarda daralma gösteren tüm şirketler için proje odaklı geliştirilen çözümlerle hemen geri dönüşlü avantajlar sağlayacak.

Franchise giriş bedeli olmadan pek çok avantaj elde ediliyor…
Girişimcilerinden franchise bedeli almayan Türk Barter"ın uyguladığı franchising sisteminde, franchise alanlar yalnızca ürün, servis ve marka alanında değil, bir bütün olarak sistem içinde IT/MIS, Pazarlama, CRM, PR, Trade Broker"lık, Operasyonel İşlem, Kredilendirme, Risk Yönetimi ve Franchise Marka Yönetimi alanlarında da hizmet alıyor. Franchise kuruluşlar, Türk Barter"ın sunduğu halkla ilişkiler hizmetleri, TV/basın reklamları, internet tanıtımı, sürekli operasyonel destek, etkin toplam marka pazarlama iletişimi ve marka tanınırlığı gibi özel avantajlarından yararlanıyor. Bununla birlikte, franchise işletmelere geliştirme eğitimleri sunan Türk Barter, ihtiyaçlar doğrultusunda iş geliştirmenin önünü açıyor.

Türk Barter, Anadolu"da franchising ile daha da büyümeyi hedefliyor
Yeni girişimcileri ile büyümeyi ve barter sistemini ülkemizde yaygınlaştırmayı hedefleyen Türk Barter bu doğrultuda, Türk Barter, Eskişehir, Kırıkkale, Nevşehir, Aksaray, Manisa, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Bilecik, Karaman, Balıkesir, Antalya gibi pek çok şehirde franchise başvurularını kabul ediyor. Güçlü sermayesi ve teknolojik alt yapısı ile paraya alternatif bir finansman modeli olan barter sisteminin lideri Türk Barter, denenmiş ve başarıya ulaşmış uluslararası örnek modeliyle şirketlere gerçek bir güven veriyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları