23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk - Alman İşadamları BTSOda
06 Kasım 2007 Salı 10:34

Türk - Alman İşadamları BTSO'da

BTSO, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle, 7 Kasım 2007 Çarşamba günü firmalararası ikili iş görüşmeler gerçekleştirilecek.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle, 7 Kasım 2007 Çarşamba günü firmalararası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek. Otomotiv, metal, otomasyon, test ve sertifikasyon, uluslararası nakliye, inşaat, eğitim, gıda ve içecek sektörlerinde faaliyet gösteren Bursalı ve Alman işadamları BTSO’da biraraya gelecek.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; Almanya Saarland eyaletinden gelecek heyetteki işadamları ile Bursalı işadamları arasında gerçekleştirilecek olan ikili iş görüşmelerinde; otomotiv, metal, otomasyon, test ve sertifikasyon, uluslararası nakliye, inşaat, eğitim, gıda ve içecek sektörlerinde karşılıklı işbirliği imkanlarının değerlendirileceği dile getirildi.

Almanya Saarland Eyaleti Ekonomi ve Bilim Bakanı Joachim Rippel ve Almanya Bursa Fahri Konsolosu Halit Cura’nın da katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan toplantının iki ülke ilişkilerine önemli katkı sağlaması bekleniyor. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda saat:10:00’da başlayacak toplantıya katılım ücretsiz olacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları