25 Haziran 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜBİSAD, Win Fuarlarına Katılıyor
27 Şubat 2008 Çarşamba 14:09

TÜBİSAD, Win Fuarları'na Katılıyor

TÜBİSAD, Bilişim Çözümleri Platformu'nu tanıtmak amacıyla, WIN - World of Industry Fuarları'nın 2. fazına katılacak.

TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri Derneği), Bilişim Çözümleri Platformu'nu tanıtmak amacıyla, 28 Şubat - 2 Mart 2008 arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi"nde gerçekleştirilecek WIN - World of Industry Fuarları"nın 2. fazına katılacak. Dernek, 9. salonda 135 no"lu standda, ziyaretçilerin platformla ilgili sorularını yanıtlayacak.

13 - 15 Mart tarihlerinde WOW İstanbul Yeşilköy"de düzenlenecek olan TÜBİSAD Bilişim Çözümleri Platformu, bilişim çözümlerini, bu çözümlere ihtiyaç duyan firmalarla buluşturacak. Platform, firmalara işlerini geliştirme ve dünyaya açılma konusunda teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini gösterecek.

TÜBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi Namık Kural, platformun amacını, bugüne kadar büyük ölçekli şirketlerin işlerini geliştirmek için kullandıkları teknoloji çözümlerini, gelişmekte olan firmalarla uygulamalı olarak paylaşmak; bu çözümleri sunan şirketlerin standlarında, çözümlerin uzmanlar tarafından anlatılmasını sağlamak; seminerlerde, çözüm-fayda ilişkisini detaylı bir biçimde açıklamak olarak ifade ediyor.

Her yıl düzenlenecek platforma katılan firmaların ziyaretçilere çözüm sunmasını garanti altına almak amacıyla, TÜBİSAD"ın oluşturacağı kurul tarafından, tüm katılımcıların stand içeriği değerlendirilecek. Bu sayede, Türkiye"de ilk defa içeriği onaylı bir etkinlik organize edilecek.

WIN Fuarları"nın 2. fazı başlıyor
Avrasya Bölgesi"nin imalat endüstrisi alanındaki lider organizasyonu WIN - World of Industry Fuarları"nın 2. fazında, otomasyon, enerji, elektrik, elektronik ve akışkan gücü teknolojileri sergilenecek. 1.400 katılımcının ve 130.000 profesyonel ziyaretçinin beklendiği fuarlara, Almanya, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çin, Finlandiya, Fransa, Hindistan, İngiltere, İran, İtalya, Romanya dahil 20 ülkeden firmalar katılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları