24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETten Yeni Reklam Kampanyası
02 Eylül 2008 Salı 15:59

TTNET'ten Yeni Reklam Kampanyası

Gülse Birsel ve Özkan Uğur'un rol aldığı yeni TTNET reklamları TV, basın, outdoor, radyo ve internet mecralarında yer alacak.

TTNET"in yeni reklam kampanyası, yazar ve oyuncu Gülse Birsel ile müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur"un rol aldığı ilk bölümle bugün gösterime giriyor. Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan Nazan ile İzzet kampanyası filmlerinde, internetin hayatımızda vazgeçilmez bir yerinin olması, mizahi bir dille konu ediliyor.

Reklam filmlerinde Gülse Birsel ve Özkan Uğur"un canlandırdığı çiftin adları Nazan ve İzzet Tenretnioğlu. 37-38 yaşlarında bir lise öğretmeni olan Nazan Tenretnioğlu, asıl branşı felsefe olmasına rağmen İngilizce öğretmenliği yapar. Çok konuşmayı sevmediğini söyler ama konuşmaya başlayınca da susmayan biridir. Kendisini sürekli ideal kadın, kusursuz kişilik olarak tanımlar ve teknoloji konusunda son derece bilgiçtir. 48-50 yaşlarındaki İzzet Tenretnioğlu ise ev ve iş yerlerine yemek servisi yapan bir sanayi mutfağı işletmecisidir. Lise mezunudur, bazı kelimeleri telaffuz edemez ve teknoloji konusunda kulaktan dolma bilgileriyle sürekli atıp tutar. İzzet Bey sürekli kuvvetli, kültürlü ve sağlıklı olmasıyla övünmektedir. Her ikisi de Türkiye aşığı ve internet tutkunudur.

Çekimleri 2 günde tamamlanan reklam filmlerinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak, yapımcılığını Böcek Yapım üstlendi. Reklam filmlerinin müziği ise Jingle House"a ait.

Reklamın başlığı: Nazan ile İzzet
Reklamveren: TTNET
Reklamveren temsilcisi: TTNET
Reklam ajansı: ATCW
Yaratıcı yönetmen: ATCW
Yaratıcı grup: ATCW
Art direktör: ATCW
Stratejik planlama: ATCW
Medya ajansı: Universal McCann
Medya planlama: Universal Mccann
Prodüksiyon şirketi: Böcek Yapım
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Post prodüksiyon: Böcek Yapım
Müzik: Jingle House
Kullanılan mecralar: TV, Basın, Radyo, Outdoor, İnternet


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları