05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETten WiFi Nerede? Uygulaması
12 Temmuz 2011 Salı 17:41

TTNET'ten WiFi Nerede? Uygulaması

TTNET, iPhone, iPad ve Adroid tabletlerde kullanılmak üzere “TTNET WiFi Nerede? uygulamasını hazırladı.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, iPhone, iPad ve Android tabletlerde kullanılmak üzere TTNET WiFi Nerede? uygulamasını hazırladı. ADSL kullanıcısı olsun olmasın herkesin App Store ve Android Market’ten ücretsiz olarak indirebildiği TTNET WiFi Nerede? uygulaması sayesinde kullanıcılar binlerce nokta arasından kendine en yakın TTNET WiFi noktasını görebiliyor.

TTNET WiFi Nerede? uygulaması WiFi noktalarını harita üzerinde belirliyor, böylece kullanıcı gitmediği bölgelerle ilgili WiFi bilgilerini bile önceden edinebiliyor. Ayrıca iPhone versiyonu üzerinden WiFi dakikası satın almak, dakika sorgulamak, en yakın TTNET bayisinin yerini öğrenmek ve internete bağlanılan WiFi noktasını Twitter, Friendfeed ve Facebook profilindeki arkadaşlarla paylaşmak mümkün oluyor. Uygulamayı Apple iPhone işletim sistemi IOS 3.0 ve üzeri iPhone, iPod Touch, iPad’ler ve Android 3.0 ve üzeri işletim sistemi kullanan tabletlerde kullanmak mümkün. Uygulamanın kullanılabildiği ayrıntılı cihaz listesine www.ttnetwifi.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de 81 ilde, binlerce noktada WiFi hizmeti sunan TTNET, WiFi noktalarının yaygınlığı açısından Avrupa’da 2’inci, tüm dünyada ise 8’inci sırada yer alıyor. iPass’le de bir anlaşma gerçekleştiren TTNET, WiFi internet erişim hizmetini yurtdışında da sunuyor. TTNET, dünya genelinde, iPass’in anlaşmalı olduğu 100’den fazla ülkede, 500 binin üzerinde servis noktasında TTNET WiFi Kablosuz Internet hizmeti veriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları