24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETten Tivibu Kampanyası
22 Mart 2012 Perşembe 18:35

TTNET'ten Tivibu Kampanyası

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu Ev, yeni kampanyası ile televizyon izleme keyfi yaşatıyor.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu Ev, yeni kampanyasıyla televizyon izleme keyfi yaşatıyor. Kampanyadan yararlanıp Tivibu Ev’i deneyimlemek isteyenlere ilk 2 ay Tivibu Ev üyeliği hediye edilirken, HD kutu ve modem cihaz kullanımı ile Tivibu Ev kurulumu da ücretsiz gerçekleştiriliyor. Bu keyifli kampanyadan yararlanmak için Tivibu Ev üyelik başvurusu yapmak gerekiyor. Yeni üyeler, ilk 2 ay ücretsiz olarak Tivibu Ev keyfi yaşarken, ilk 2 ayın ardından Tivibu Ev üyeliklerini 9.90 TL’den başlayan fiyatlarla devam ettirebiliyorlar.

Tivibu Ev, 106 kanaldan oluşan zengin bir içeriğin yanı sıra; Tekrar İzle, Seç İzle , Durdur İzle, Geri Al İzle gibi gelişmiş yayın özellikleri sunuyor. Tivibu Ev sayesinde ayrıca, beyaz perdedeki en iyi filmleri ve tutkunu olduğunuz dizileri, kaydetmenize gerek kalmadan yayın tarihinden sonraki 1 hafta içerisinde izleyebiliyorsunuz. Bilinen ulusal kanalların yanı sıra özel tematik kanallar ile de zenginleştirilmiş olan Tivibu Ev; belgesel, eğlence ve müzik kanalları ile her yaşa hitap ederek keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Tivibu Ev’e hemen sahip olmak için tivibuev yazarak 6606’ya kısa mesaj atmanız ya da tivibu.com.tr adresinde bulunan Kampanyalar bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli oluyor.

Tivibu Ev ile TV izlemenin keyfini çıkarın…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları