15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETten Sınırsız Oyun Dünyası
21 Şubat 2009 Cumartesi 17:13

TTNET'ten Sınırsız Oyun Dünyası

TTNET'in yeni hizmeti TTNET Oyun, her yaştan Internet kullanıcısına yönelik keyifli ve beceri geliştirici oyunları içeriyor.

TTNET, her yaştan Internet kullanıcısının kendisine uygun oyunlar bulabileceği TTNET Oyun portalını kullanıma açtı.

TTNET Müzik ve TTNET Video portallarının ardından üçüncü sırada hizmete giren TTNET Oyun"da yer alan tüm oyunlar tamamen Türkçe olarak kullanıma sunuluyor. Böylece kullanıcılar oyun oynarken anadillerini kullanmanın ayrıcalığını yaşıyor. Diğer taraftan ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarının oynamalarına izin vermesi hedeflenerek seçilen oyunlar, şiddet, argo gibi olumsuz öğeler içermiyor, bilgisayar için tehlikeli olabilecek linkleri barındırmıyor ve oyunların içinde reklam uygulamaları bulunmuyor.

Tüm ziyaretçilerin erişimine açık oyunların da yer aldığı TTNET Oyun"da üyelere özel oyunlara erişmek için TTNET ADSL kullanıcısı olmak gerekiyor. TTNET Oyun portalı, TTNET Müzik ve TTNET Video portalları ile aynı şifreyi kullandığından, birine üye olan kullanıcılar aynı şifre ile üç portala da kolayca erişebiliyor.

TTNET müşterileri kendilerine ücretsiz sunulan TTMail e-posta adresleri ile siteye kolayca üye olarak hem tüm oyunların sınırsızca keyfini çıkarıyor hem de elde ettikleri yüksek puanları puan tablosuna girebiliyor.

http://www.ttnetoyun.com.tr adresinden ulaşılan TTNET Oyun portalında Sudoku, Çılgın Taksi, Bilardocu, Snowboard Yarışı, Küpleri Yoket ve Mahjong en popüler oyunlar arasında yer alıyor.
(A1Haber)

ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları