18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNetten Küçük İşletmelere
20 Haziran 2008 Cuma 13:07

TTNet'ten Küçük İşletmelere

TTNET İŞYERİM, küçük işletmelere Internet'i kullanarak büyüme imkanı sunuyor.

TTNET, küçük işletmeler için geliştirdiği İŞYERİM paketleri ile onların işlerini büyütmelerine ve verimliliklerini artırmalarına olanak tanıyor.

Farklı seçeneklerden oluşan TTNET İŞYERİM paketleri, küreselleşen dünyada kurumsallaşmak, büyümek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen küçük işletmelere rehberlik ederek her türlü desteği TTNET güvencesi ve tecrübesiyle sağlıyor.

TTNET sürekli yanınızda

TTNET İŞYERİM Esnaf, Esnaf Ekstra, Profesyonel, Profesyonel Ekstra olmak üzere 4 farklı paketle, Internet'le henüz tanışmamış olan ya da Internet'ten daha fazlasını bekleyen küçük işletmelere hizmet veriyor. Bu paketleri alan işletmelere TTNET, kablosuz modemi ücretsiz olarak kuruyor, Internet ve paketlerle ilgili yüz yüze eğitim veriyor ve en önemlisi de 7 gün 24 saat iş yerlerine özel müşteri hizmetleri aracılığıyla hızlı ve kaliteli destek sunuyor.

Her işyerine farklı çözüm

TTNET İŞYERİM"in paketlerinde küçük işletmelere, hızlı internet, internete güvenli bağlantı sağlayan TTNET GÜVENLİK, işyeri Internet sitelerinin kolaylıkla oluşturulabileceği TTNET WEBİM, tedarikçi ve müşterileri ile hızlı ve ekonomik iletişim imkanı sağlayan kurumsal e-posta hizmetleri sunuluyor.

Öte yandan TTNET, kolay kullanımlı bu paketler sayesinde işyeri sahiplerine teknolojiyi yakından takip etme fırsatı da yaratıyor. Küçük işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan bu paketlerden herhangi birine 31 Temmuz 2008 tarihine kadar 24 ay abone olan işyeri sahipleri, tam 3 ay boyunca yüzde 50 indirim avantajından faydalanabiliyor.

Küçük işletmelere sınırsız destek

TTNET"in kolay kullanıma sahip İŞYERİM paketlerinden herhangi birine 24 ay abone olan küçük işletmeler birçok avantajdan da yararlanma fırsatı elde ediyor.

Hızlı Internet bağlantısı, birden çok bilgisayar ve POS cihazının aynı anda bağlanabildiği 4 portlu kablosuz modem, kurumsal e-posta adresleri, güvenlik ve kurumsal Internet sitesi, ücretsiz yerinde modem kurulumu, yüz yüze eğitim ve iş yerlerine özel müşteri hizmetleri işletmelere sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

TTNET İŞYERİM paketleri ile ilgili detaylı bilgiye www.ttnet.net.tr adresinden ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri"nden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları