22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETten Bilgisayar ve Internet Fırsatları
28 Nisan 2011 Perşembe 14:15

TTNET'ten Bilgisayar ve Internet Fırsatları

TTNET'in 2010 yılında başlattığı bilgisayar kampanyası, avantajlı teklif ve ödeme koşullarıyla devam ediyor.

TTNET"i 2010 Aralık ayında bilgisayar pazarında yüzde 25 pazar payına ulaştıran kampanyanın yeni döneminde; aylık 9,99 TL"den başlayan taksitlerle, peşin ödeme ve kredi kartına gerek kalmadan 36 aya varan taksit seçenekleriyle herkes kolayca bilgisayar sahibi olabilecek.

TTNET"in, 2010 yılında başlattığı ve bu yıl dördüncüsünü düzenlediği bilgisayar kampanyası, cazip fiyatlarla bilgisayar sahibi olma olanağı sağlıyor. 9,99 TL"den başlayan ödeme seçenekleriyle sunulan yeni bilgisayar kampanyası 31 Ağustos"a kadar devam edecek. Kampanya kapsamında Acer, Exper, Lenovo ve Toshiba marka bilgisayarlar; netbook, dizüstü ve masaüstü olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik zengin seçeneklerle sunuluyor. Üstelik bilgisayar ile birlikte internet paketi almak isteyenler, TTNET"in 6 GB kotalı NET6 paketine 24 ay taahhütle ilk 5 ay ayda sadece 9,99 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

Bilgisayar ve internet sahipliğini herkes için daha kolay ve ucuz hale getiren kampanya kapsamında katılımcılar, peşin ödeme yapmadan ve kredi kartına ihtiyaç duymadan bilgisayar sahibi olma fırsatı buluyor. Ödemeler, 24 veya 36 ay taksit seçenekleriyle TTNET faturalarına yansıtılabiliyor.

Kampanya için Türkiye"deki Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Satış Noktalarına başvurulabiliyor. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri ve www.ttnet.com.tr web sayfasından detaylı bilgi alınabiliyor. Bireysel müşteriler kampanya kapsamında 1 adet bilgisayar sahibi olabilirken, kurumsal müşterilere de 5 adete kadar bilgisayar sahibi olma imkânı sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları