26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETten Aile Koruma Şifresi
12 Kasım 2007 Pazartesi 11:53

TTNET'ten Aile Koruma Şifresi

TTNet, Aile Koruma Şifresi ile çocukların Internet'ten güvenle yararlanması sağlanacak.

Türkiye"nin 81 ilinde Internet erişimi sağlayan, esnek ve yaratıcı çözümleriyle hayatı kolaylaştıran TTNET, tertemiz Internet dönemini başlatıyor.

Türkiye" nin lider Internet servis sağlayıcısı TTNet"in Türkiye"de tertemiz Internet dönemini başlatan servisi Aile Koruma Şifresi ile aileler istedikleri kategorileri seçerek çocuklarını pornografi, uyuşturucu - alkol, şiddet, şans oyunları ve benzeri zararlı sitelerden uzak tutabilecek. Filtreleme işlemi, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapılabiliyor.

Ebeveynlere çocukları için güvenli bir Internet ortamı sağlayan Aile Koruma Şifresi, Internet erişimini süre olarak da kontrol altına alabiliyor. Tamamı Türkçe olan Aile Koruma Şifresi ile sadece Internet"te gezinilen siteler değil, sohbet içerikleri de takip edilebiliyor. Dilerseniz, çocuğunuz engellenen bir siteye erişmeyi denediğinde size e-posta ile haber veriliyor.

Aile Koruma Şifresi ile;
• Çocukların sakıncalı sitelere ulaşması ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığı Filtreleme Özelliği sayesinde engellenebiliyor.
• Günlük, haftalık İnternet kullanım süresi Zaman Denetimi sayesinde belirlenebiliyor; böylece çocukların derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmaması sağlanıyor.
• Zaman Denetimi ve İçerik Filtreleme işlemleri, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapılabiliyor, ebeveynler ise dilediklerinde kendileri için bu şifreleri kaldırabiliyor.

TTNet"in tüm ADSL müşterilerine ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan Aile Koruma Şifresi"ni www.ttnet.net.tr"den indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları