17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETte Yeni Genel Müdür
28 Şubat 2008 Perşembe 09:49

TTNET'te Yeni Genel Müdür

Okay Eğdirici'den boşalan TTNet Genel Müdürlüğü pozisyonunu Tahsin Yılmaz devralacak.

Türkiye"nin lider Internet servis sağlayıcı firması TTNet"in Genel Müdürü Okay Eğdirici, Türk Telekom ve bağlı şirketlerin uluslararası projelerinde danışmanlık görevini üstlenecek. TTNet Genel Müdürlüğü görevini ise 1 Mart 2008 tarihinden itibaren Tahsin Yılmaz devralacak.

Okay Eğdirici"nin Genel Müdürlüğü sürdürdüğü 15 ay boyunca TTNet tüm yönetim ve hizmet yapısını yenileyerek hızla büyüyen müşteri odaklı bir kurum haline geldi. Genişbant servislerde yaşanan büyüme, servis ve ürün yelpazesindeki genişleme ve artan müşteri memnuniyeti, TTNet"in lider konumunu daha da güçlendirdi.

1 Mart 2008 tarihi itibariyle TTNet Genel Müdürü olarak göreve başlayacak olan Tahsin Yılmaz, Kabataş Erkek Lisesi ve ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu. İş hayatına 1989"da PTT"de başlayan Yılmaz, 1994 yılına kadar mobil telefon sistemleri, çağrı cihazı (pager), radyo-link ve GSM projelerinde görev aldı. 1994 yılında GSM lisanslarının verilmesiyle özel sektöre geçiş yapan Tahsin Yılmaz, 2004 yılına kadar farklı GSM operatörlerinde Türkiye ve uluslararası projelerden sorumlu üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2004 yılında Nokia Suudi Arabistan bünyesine katılan Tahsin Yılmaz, Nokia ve Siemens birleşmesi sonrasında ise Suudi Arabistan mobil ve sabit şebekelerden sorumlu ülke proje müdürlüğü görevini üstlendi.

TTNet Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Paul Doany, yeni atamayla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: "Okay Eğdirici, TTNET'in müşteri odaklı ve hızlı büyüyen bir şirkete dönüşmesini sağladı. TTNET, Türkiye'de internet endüstrisinin tartışılmaz lideri konumuna geldi ve uluslararası düzeyde örnek gösterilecek bir şirket adayı oldu. Okay Eğdirici"ye hem bu yoldaki liderliği hem de takımının başarılarından dolayı teşekkür ederiz. Üzerinde çalışacağı uluslararası projelerde sahip olduğu engin uluslararası tecrübe ile Şirketimize önemli katkılarda bulunacağına inanıyoruz. TTNet"in yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz"ın TTNet"i bulunduğu doğru yolda daha da ileri taşıyacağına inancımı vurgular, kendisine başarılar dilerim."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları