18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETe Stevie Awards’dan İki Ödül
02 Mart 2012 Cuma 21:59

TTNET'e Stevie Awards’dan İki Ödül

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie Awards’dan iki ödül ile döndü.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, iş dünyasının en saygın ödüllerinden olan Stevie Awards ödül organizasyonu kapsamında iki bronz ödüle layık görüldü. TTNET, 27 Şubat’ta Las Vegas’da gerçekleştirilen ödül töreninde Satış ve Müşteri Hizmetleri alanındaki Stevie Awards’da bu yıl Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ve IVR ve Web Servis Çözümleri dalında aday gösterilen binden fazla satış ve müşteri hizmetleri uygulaması arasında ödüle değer bulundu.

TTNET Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, aldıkları ödüllerle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi olan TTNET’in temel önceliklerinden biri müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla çalışırken teknolojinin avantajlarından en iyi şekilde faydalanıyoruz. Geliştirdiğimiz TTNET ADSL İlk Yardım Servisi ve TTNET IVR hizmetlerinin başarısının uluslararası ödüllerle takdir edilmiş olması gurur verici. İş dünyasında satış ve müşteri hizmetleri alanındaki fark yaratan servisleri ödüllendiren en saygın organizasyonlardan biri olan Stevie Awards’da aldığımız ödüller, müşteri memnuniyetini sağlamak için yaptığımız çalışmalar konusunda teşvik edici olacak. Önümüzdeki dönemde de müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik servislerimizi geliştirmeye devam edeceğiz”.

TTNET ADSL İlk Yardım uygulaması, TTNET kullanıcılarının internet bağlantısı ile yardıma ihtiyaç duydukları herhangi bir teknik konuda görsel ve sesli anlatımlar eşliğinde, en hızlı ve etkileşimli bir şekilde çözüme ulaşmalarını sağlıyor. TTNET ADSL İlk Yardım uygulamasına ttnet.com.tr/ilkyardim/index.html linkinden ulaşılabiliyor.

TTNET IVR uygulaması, TTNET müşteri hizmetlerini arayan müşterilerin arama konuları ile ilgili olarak işlemlerini IVR’da kolayca tamamlayabilmesini sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları