05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNETe CIO Ödülü
23 Aralık 2011 Cuma 20::2

TTNET'e CIO Ödülü

TTNET, müşterilerine sunduğu hizmetlerini geliştirmek amacıyla gerçekleştirdiği, SEP sistemi entegrasyonu projesiyle CIO Ödülleri kapsamında verilen yılın CIO’ları ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşteriye sunulan hizmet hızını ve kalitesini artırmak amacıyla hayata geçirdiği SEP sistemi entegrasyonuyla CIO Online tarafından düzenlenen Yılın CIO Ödülleri kapsamında 12 CIO’dan birisi oldu. TTNET Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen liderliğinde yürütülen SEP (Service Excellence Program), TTNET’in CRM (Customer Relationship Management) sistemini güçlendirecek ve müşterilerle ilgili işlemleri hızlandıracak.

SEP, Müşteri Takip Sistemi, Faturalama, Veri Ambarı/İş Zekası, Entegrasyon ve Veri Aktarımı olmak üzere 5 ayrı sistemden oluşuyor. SEP; CRM, İş Zekası ve Faturalama konularında yaşanabilecek olası sorunların önüne geçmek, müşteriye sunulan hizmet hızını ve kalitesini en yüksek seviyeye taşımak için oluşturulmuş bir yol haritası. SEP sayesinde müşteri; sistem kullanıcısı, son kullanıcı, bayi ve tedarikçi, güçlü bir etkileşim zinciri içinde yer alıyor.

TTNET tarafından, 100 kişilik bir ekiple gerçekleştirilen proje 1,5 yılda tamamlandı. Uygulamaya alınması sadece 2 hafta süren SEP kapsamında yerli firmalar ile çalışıldı ve ürün başarıyla hayata geçirildi. Bu proje, Oracle 2011 Most Impressive Customer Project Award Winner ödülüne de layık görülmüştü.

CIO Ödülleri gecesinde, TTNET adına ödülü alırken kısa bir konuşma yapan TTNET Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, TTNET’in SEP ile kurumsal ve bireysel müşterilerine verdiği hizmeti bir üst seviyeye taşımış olduğunu söyledi. Şen “SEP ile sektöre örnek bir proje kazandırdığımız için gurur ve mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki günlerde daha güzel projeleri de ekibimizle birlikte başaracağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları