18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNET Vitamin Yenilendi
24 Mart 2011 Perşembe 12:45

TTNET Vitamin Yenilendi

TTNET Vitamin İlköğretim, öğrencilerin düzenli ve planlı ders çalışmasına yönelik olarak yenilendi.

Ders çalışma motivasyonunu artıran TTNET Vitamin İlköğretim"e, çocuğa takvimsel bir çalışma planı sunan, çalışması gereken konularda ne kadar ilerlediğini tamamlanma oranı ve başarı oranı olarak gösteren pek çok yeni özellik eklendi. Bu yenilenmeyle birlikte TTNET Vitamin İlköğretim aynı zamanda öğrencilerin kullanımını daha da kolaylaştıran bir görünüme kavuştu.

Bugüne kadar 300 binden fazla öğrencinin eğitimine katkı sağlayan TTNET Vitamin paketlerinden TTNET Vitamin İlköğretim, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilendi. Öğrencilerin hem okul derslerinde hem de sınavlarında başarıyı yakalamalarına yardımcı olan TTNET Vitamin İlköğretim, öğrencilerin evde kendi başlarına, düzenli ders çalışabilmelerine olanak sağlıyor.

Düzenli ve etkin ders çalışmayı ödüllendiren Puanlama Sistemi sayesinde yeni TTNET Vitamin İlköğretim, öğrencilere öğrenme odaklı bir ders çalışma prensibi kazandırıyor. Öğrencileri düzenli çalışmaya yöneltip öğrenme ve ders çalışma motivasyonlarını artırıyor.

Yeni TTNET Vitamin İlköğretim ile öğrenciler; öğretim programına göre ve takvimsel olarak düzenlenmiş ders çalışma planı sayesinde, düzenli çalışma olanağına ve kişiye özgü içeriğe kavuşuyor. Okul programındaki derslerine de hazırlıklı giden öğrenciler, sınıfta daha istekli oluyor; okuldaki başarıları da artıyor. Diğer taraftan veliler de çocuklarının konuları tamamlama oranlarını ve sınav başarı durumlarını kolayca öğrenebiliyor. Böylece, ders çalışma performanslarını ve sonuçlarını yakından takip edebiliyor.

TTNET Vitamin İlköğretim paketleri, kullanım alışkanlıklarına ve sınav sonuçlarına göre öğrenciyi tanıyarak derslerdeki eksiklerini görüyor ve tamamlaması gereken konuları gösteriyor. Kolaylaştırılmış ve hızlandırılmış bir kullanım sunan TTNET Vitamin İlköğretim, öğrencilere detaylı bir sınav ve performans desteği sağlıyor.

İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin hem okul derslerine yardımcı olan hem de sınavlardaki başarısını artırmaya katkı sağlayan TTNET Vitamin İlköğretim paketlerine tüm aileler, yıllık sadece 36 TL"ye sahip olabiliyor. Türkiye"nin en ücra köşesinden en kalabalık kentlerine kadar tüm kullanıcılara aynı içeriğe erişme imkânı sunan TTNET Vitamin paketleri eğitimde fırsat eşitliği açısından da önemli bir rol üstleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları