30 Ekim 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNET VİTAMİN ile İnteraktif Eğitim
24 Eylül 2008 Çarşamba 09:28

TTNET VİTAMİN ile İnteraktif Eğitim

TTNET, interaktif eğitime Vitamin ile destek veriyor.

TTNET, müşterilerinin yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetleri ard arda devreye alırken, öğrencilerin eğitim kalitesini artıracak yeni projelere de imza atıyor.

Hem öğrencilere hem de öğretmenlere eğitimle ilgili konularda bilişim teknolojilerini kullanma alışkanlığı kazandırılması amacıyla hazırlanan TTNET VİTAMİN eğitim destek hizmeti, Internet üzerinden kullanılabiliyor. Bu eğitim paketi ile ders tekrarı ve evde çalışma zevkli bir hale geliyor.

www.ttnetvitamin.com.tr web adresi üzerinden erişilebilen TTNET VİTAMİN eğitim paketi sayesinde ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8"inci sınıfta okuyan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerinin içeriklerine ulaşabiliyor. Öte yandan öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları rahatlıkla takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular sayesinde derse kolaylıkla hazırlanabiliyor.

Eğitim içerikleri sürekli yenilenen TTNET VİTAMİN ile ilköğretim öğrencileri hem ders çalışmanın keyfine Internet'le varıyor hem de teknolojiyle buluşuyor.

TTNET VİTAMİN paketinden evde faydalanmak için TTNET satış noktalarına başvurarak ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri"ni arayarak, ayda sadece 5 YTL"ye ya da yıllık 36 YTL"ye TTNET VİTAMİN paketi satın almak ve www.ttnetvitamin.com.tr web sitesi üzerinden kayıt olmak gerekiyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları