17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNET Tırı Cevahir AVMde
24 Mayıs 2009 Pazar 10:58

TTNET Tırı Cevahir AVM'de

TTNET, 135 metrekare alana sahip özel tasarımlı tırı ile 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi'nde tüketicilerle.

Internet servis sağlayıcısı TTNET, zengin içeriğe sahip hizmetlerini tanıtmak amacıyla Türkiye"yi dolaşmaya devam ediyor.

Mayıs ayında, Türk Telekom grubu şirketleri ile birlikte düzenledigi FiesTTa bahar şenlikleri kapsaminda 9 ilde 10 üniversitede gençlerle bir araya gelen TTNET, Almanya"nın Dortmund kentinde özel olarak hazırlanan ve Türkiye"ye ilk kez getirilen "Colani Truck" TIR"ını 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde İstanbul"da tüketicilerle buluşturuyor.

TTNET Dünyası ile Tanışma Fırsatı

135 metrekare alana sahip TTNET"in teknoloji tırı, 20 dakikadan az bir süre içinde, dört tarafında yer alan kanatlarının açılmasıyla TTNET Dünyası"na dönüşüyor. TTNET Dünyası"nın içinde TTNET VIDEO"daki eğlenceli videoları gösteren ekranlar, TTNET OYUN üzerinden sınırsız oyun oynanabilecek bilgisayarlar, TTNET WiFi gibi birçok hizmet bulunuyor. Tırın üzerinde yer alan kafede yanlarında dizüstü bilgisayar, netbook, WiFi uyumlu cep telefonu olan herkes ücretsiz Internet'e bağlanabilecek.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları